< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

"Złota Kurka"- konkurs dla uczniów w Świeciu 07.10

Szkoły gastronomiczne2015-08-26

Zapraszamy uczniów już w październiku konkurs kulinarny 

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o rozpoczęciu przygotowań do drugiej edycji konkursu kulinarnego dla szkół gastronomicznych „Złota Kurka” organizowanego w Vistula Hotel w Świeciu dnia 7 października 2015 od godz. 09:00.
 


Patronatem przedsięwzięcia jest ambasador marki Bonduelle Szef Kuchni Tomasz Welter oraz Stowarzyszenie Kucharzy Kujaw i Pomorza. 
 

 
Do pierwszej edycji konkursu zgłosiło ponad 30 szkół gastronomicznych z całej Polski, z których organizatorzy wybrali 10 placówek. Wydarzenie zebrało wiele pozytywnych opinii i zapytań o kolejną edycję.
W tym roku pragniemy rozbudować formułę konkursu o większą liczbę uczestników i warsztatów kulinarnych odbywających się w trakcie zmagań.
Jest to bardzo istotne wydarzenie dla młodych osób uczących się zawodu kucharza. Podczas całego dnia młodzież może poznać nowe techniki przyrządzania potraw. Jest to doskonała okazja do wymiany opinii kulinarnych z innymi uczestnikami oraz spotkania się z renomowanymi Szefami Kuchni.
Pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie w organizację tego znakomitego wydarzenia. Pomoc merytoryczna, medialna czy sponsorska jest dla nas bardzo ważna, aby wciąż rozwijać i szkolić młodych kucharzy !
 

 
Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem z niecierpliwością oczekujemy Państwa odpowiedzi pod adresem marketing@vistula-hotel.pl oraz pod numerem Szefa Kuchni Tomasza Weltera: 728-392-110
 
 
Z poważaniem
Vistula Hotel
 
KOMENTARZE
2015-08-25M.Dębowska - Brózdowska
Osobiście jestem za...postaram się wyszukać chętnych uczniów...jeszcze nie ma ich w szkole.Mam pytanie jakie surowce przewiduje się....kryteria...regulamin?Pozdrawiam serdecznie (już) z Warszawy.
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS