< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Zagłosuj na swoją ulubioną restauracje

Kalejdoskop2015-08-10

Blisko 9000 głosów i 2000 lokali z całego kraju zgłosili już w akcji„Kuchnia+ poleca” miłośnicy kulinariów i bywalcy restauracji. Jeszcze tylko do końca sierpnia można głosować na swoje ulubione miejsca korzystając ze strony www.kuchniaplus.pl/polecaOrganizatorem akcji jest telewizja Kuchnia+, autorski kanał platformy nc+.

 

Świarklaniec, Jankowice, Warszawa, Leszno, Katowice, Gostyń, Szczawnica, Kraków i Kielce – między innymi z tych miejscowości pochodzą restauracje, które na miesiąc przed końcem głosowania w pierwszym etapie akcji „Kuchnia+ poleca” miały największą liczbę PLUSÓW. 

 

Wysokie oceny tych lokali wynika ze sprawnych działań, podejmowanych przede wszystkim na portalach społecznościowych i swoich stronach internetowych. Oczywiście lista miejsc z największą liczbą PLUSÓW cały czas się zmienia, ale cieszy fakt, że są na niej zarówno lokale z Warszawy czy Poznania, jak i Gostynia czy Sandomierza – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów lifestyle’owych, dokumentalnych i dziecięcych nc+. – Sezon urlopowy jeszcze trwa, a wakacje to znakomita okazja, żeby zjeść coś dobrego w zupełnie nowym miejscu i oczywiście polecić je na naszej stronie – dodaje Szwakopf. 

 

Jeszcze do 31 sierpnia br. każdy pasjonat jedzenia na mieście może poprzez specjalny formularz na stronie www.kuchniaplus.pl/poleca  zgłosić swój ulubiony lokal lub zagłosować na wcześniej polecony. Do drugiego etapu awansuje 48 z najwyższym wynikiem. Po 1 września zakwalifikowane w ten sposób restauracje zostaną odwiedzone przez tajemniczych klientów Kuchni+. 12 najwyżej ocenionych otrzyma na specjalnej gali dla dziennikarzy i gości specjalnych certyfikaty „Kuchnia+ poleca” i wiążące się z tym przywileje, czyli m.in.prezentację na antenie, stronie internetowej i fanpejdżu stacji.

 

To już druga edycja akcji. W pierwszejpasjonaci kulinariów zgłosili blisko 1400restauracji, na które oddali około 14 000 głosówStyczność z projektem w mediach społecznościowych miało niemal900 tysięcy osób. Pierwsza edycja zakończyła się uroczysta galą, na której wręczono certyfikaty 13 restauracjom z całego kraju. Wiosną każda z nich byłaprezentowana co tydzień w specjalnym materiale w programie „cook news” na antenie stacji.

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS