< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Otwarcie nowego biurowca firmy Komat

Nowości produktowe2015-07-13
Firma Komat, producent mebli i urządzeń dla gastronomii, zakończyła kolejną imponującą inwestycję. 1 lipca w obecności przedstawicieli władz lokalnych, projektantów i wykonawców budowy, kontrahentów, pracowników i przyjaciół firmy Komat dokonano uroczystego otwarcia nowego biurowca. 
 
Rozpoczęta w czerwcu 2013 roku budowa zaowocowała wspaniałym obiektem na miarę XXI wieku. Nowoczesny biurowiec, który już od frontu wita gości monumentalnym logo firmy mieści w sobie przestronne pomieszczenia biurowe, dwie sale konferencyjne, oraz bogato wyposażone pomieszczenia socjalne zarówno dla pracowników administracyjno-biurowych jak również dla pracowników produkcyjnych.
Jest to obiekt nie tylko funkcjonalny ale i bardzo ciekawy architektonicznie.
 
O oficjalne otwarcie budynku, jakie dokonało się przez przecięcie wstęgi, Właściciel firmy Komat Pan Mieczysław Kozłowski poprosił czwórkę swoich dzieci. Następnie goście zostali zaproszeni do środka gdzie został zaprezentowany film, który nie tylko przedstawił przebieg budowy ale również ukazał różnicę pomiędzy warunkami pracy przed powstaniem obiektu a warunkami jakie firma zapewnia swoim pracownikom obecnie. Po części oficjalnej goście zaproszeni zostali do zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń obiektu, dzięki czemu możliwe było zapoznanie się z systemem pracy firmy oraz przyjrzenie się z bliska wspaniałej architekturze obiektu. Zwieńczeniem uroczystości był koncert Tomasza Czarneckiego oraz kwartetu smyczkowego Anova, po którym goście zostali zaproszeni na wyśmienity bankiet zorganizowany pośród eksponatów wystawy centrum Promocji i Historii Firmy Komat.
 


Dla każdego z gości przygotowany został również drobny upominek w postaci stalowej zakładki do książki produkcji firmy Komat, symbolizujący rozpoczęcie nowego rozdziału w historii firmy.
 
To kolejna duża inwestycja firmy Komat. Niecałe dwa lata temu do użytku oddano nowa halę produkcyjną o powierzchni niespełna 3000 m2. Nieustanny rozwój i szeroko zakrojone inwestycje pozwalają firmie Komat produkować meble i urządzenia najwyższej jakości, które swoją innowacyjnością i funkcjonalnością zachwycają restauratorów z całej Europy.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS