< WRÓĆ DO Hotele i restauracje

TASTE_it w gronie członków sieci Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego

Hotele i restauracje2015-07-10

Wręczenie certyfikatów dla TASTE_it 

 
Mamy zaszczyt poinformować, że restauracja TASTE_it mieszcząca się w HOT_elarni**** została przyjęta w poczet członków sieci Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Ta międzynarodowa inicjatywa ma na celu pielęgnowanie lokalnych tradycji oraz innowacyjnych rozwiązań i łączenia dobrego smaku. Dania z karty TASTE_it są  promowane logiem Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. 1 lipca, w Restauracji Hotelu Bazar 1838, odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatów oraz tablic na budynki, dla nowych członków Sieci.
 
 
Dzięki przystąpieniu do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Europejskiego restauracja i jej załoga otrzymała nagrodę za kulinarne starania. TASTE_it to cześć kompleksu hotelowo rekreacyjnego, który swoim wyjątkowym designem i jakością oferowanych usług, zaskarbił sobie sympatię wielu gości. Restauracja położona jest pięknej okolicy Wielkopolskiego Parku Narodowego w Puszczykowie. Jest to zaledwie 16 km od ścisłego centrum Poznania.
 


To idealne miejsce na odprężenie się i chwilę wytchnienia od miastowego szumu. Kuchnia TASTE_it świetnie łączy nowoczesne warianty z tradycyjnymi daniami kuchni wielkopolskiej, przyrządzane z najlepszych produktów regionalnych i czerpiące z bogactwa składników sezonowych. Pełne menu dostępne jest na stronie restauracji: http://www.hotelarnia.pl/restauracja 
 
 
TASTE_it
Morenowa 33, 62-040 Puszczykowo
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Hotele i restauracje
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS