< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni

Nowy wymiar gastronomii na targach POLAGRA GASTRO

Wyposażenie kuchni2015-07-08
 
 
Już za niespełna cztery miesiące kolejna edycja Międzynarodowych Targów POLAGRA GASTRO. Wydarzenie odbędzie się wraz z targami Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL pod wspólnym hasłem „HORECA SPOTyka się w Poznaniu!”.
 
Ekspozycja sprzętu dla branży HoReCa w tym roku zajmie przestrzeń aż trzech pawilonów. Już dziś udział w niej potwierdzili liderzy rynku, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania ułatwiające pracę w lokalach gastronomicznych. 
 
Absolutnie wyjątkowym wydarzeniem podczas targów będzie GALERIA INNOWACJI.  To zupełnie nowatorski projekt zarówno jeśli chodzi o targi POLAGRA GASTRO jak i polski rynek gastronomiczny, realizowany przez Lorien Group i Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 


W specjalnie zaaranżowanej strefie będzie można zapoznać się z premierowymi technologiami upraszczającymi proces przygotowania posiłków czy obsługi gości, pozwalającymi jednocześnie zachować najwyższe standardy w tym zakresie. Redukcja kosztów działalności, oszczędność powierzchni i czasu – to atrybuty rozwiązań, które zrewolucjonizują gastronomię, a które będzie można zobaczyć już we wrześniu na targach w Poznaniu.
 
Jak podkreślają organizatorzy, GALERIA INNOWACJI ma stać się miejscem, które pozwoli szefom kuchni oraz menedżerom restauracji uzyskać całkiem inne spojrzenie na kuchnię. Ekspozycja ma rozwinąć świadomość branżową oraz pokazać, że kuchnia jest miejscem, które poprzez wdrożenie odpowiednich koncepcji może stać się źródłem oszczędności, a tym samym mieć niebagatelny wpływ na wynik całej działalności. GALERIA INNOWACJI to miejsce, które odkryje przed zwiedzającymi nowy wymiar gastronomii!
 
Targi POLAGRA GASTRO w tym roku odbędą się w dn. 21-24 września.
 
 
Więcej informacji na temat targów oraz pozostałych wydarzeń, które będą im towarzyszyły na stronie www.polagragastro.pl
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni
© Copyright papaja.pl 2001-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.