< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Szybko, bez tłuszczu i smacznie- ruszyła sieć Finger Food Spot

Nowości produktowe2015-05-19

 

Otwarciem w Centrum Handlowym M1 w Czeladzi swoją działalność rozpoczęła sieć Finger Food Spot. Jest to pierwsza w Polsce marka oferująca swoim klientom takie produkty jak m.in. panierowane polędwiczki i skrzydełka, panierowane sery oraz frytki przygotowane w 100% bez użycia tłuszczu.
Oferta Finger Food Spot jest bardzo atrakcyjna pod względem cen (frytki w cenie 2 zł), a także sposobu sprzedaży (np. sprzedaż na sztuki kawałków kurczaka wg decyzji klienta).

Koncept Finger Food Spot działa na zasadach nowocześnie zaprojektowanych wysp i dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Touch&EAT (zwycięzca konkursu na najlepszy produkt podczas targów Eurogastro 2015) umożliwia przygotowanie produktów, które do tej pory wymagały smażenia, bez użycia tłuszczu, bez inwestycji w systemy wentylacji oraz bez emisji uciążliwych zapachów. Dzięki temu punkty Finger Food Spot mogą funkcjonować w każdej lokalizacji ponieważ wymagają zaledwie powierzchni 7 mkw oraz podłączenia prądu.

Sieć rozwijana jest na bazie prostych umów partnerskich w ramach, których Partner otrzymuje w pełni wyposażony oraz oznakowany punkt, dostawy produktów bezpośrednio do punktu, swobodę w podejmowaniu decyzji dot. menu i cen sprzedaży, komplet materiałów marketingowych oraz wsparcie organizacyjne.

Kolejne otwarcia:
Centrum Handlowe Reduta Warszawa 2015-05-22
Białystok planowane otwarcie czerwiec 2015
Lwów Ukraina planowane otwarcie czerwiec 2015

Więcej informacji na www.fingerfoodspot.pl

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS