< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Komat nagrodzony przez Ministra Gospodarki

Nowości produktowe2015-04-13
 
 
Pod koniec marca w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2015. Swoją ofertę podczas targów zaprezentowała również firma Komat, której najwyższej klasy produkty po raz kolejny zdobyły uznanie odwiedzających targi.  
 
Wysoka jakość wykonania i nowoczesny design wyrobów firmy od lat cenione są przez branżę gastronomiczną nie tylko w Polsce ale również zagranicą. Wymagający rynek zachodni docenia innowacyjność bogatej oferty produktów oraz otwartość firmy na zamówienia nietypowe. Komat wyposażał m.in. obiekty takie jak Hotele Hilton w Niemczech, Restauracje Vapiano w Anglii, Niemczech i Polsce, Parlament Europejski w Brukseli, Sąd Europejski w Luksemburgu czy też Restauracje Gordona Ramsay’a w Paryżu.
 

 
  Nieustanny rozwój firmy oraz jej wysoką pozycję na rynkach zagranicznych doceniło Ministerstwo Gospodarki. Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki Janusz Piechociński przyznał firmie Komat I miejsce w Konkursie na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora 19. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2015 za meble i urządzenia ze stali nierdzewnej. 
 
Firma Komat istnieje już od ponad 22 lat, od początku promując i umacniając za granicami naszego kraju pozycję dobrego produktu polskiego markując każdy produkt hasłem „Made in Poland”. Minister Gospodarki przekazał firmie Komat podziękowanie za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS