< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

X Europejski Konkurs Kulinarny EKOGALA- 30 maja 2015

Szkoły gastronomiczne2015-05-18

Informacja medialna do zamieszczenia na portalach internetowych

ZAPRASZAMY

Do udziału w X Europejskim Konkursie Kulinarnym

który odbędzie się 30 maja 2015

 

Już wkrótce 30 maja 2015 roku odbędzie się X Europejski Konkurs Kulinarny, w ramach

IX Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2015

Organizatorami konkursu są: Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu gastronomicznym.

Rywalizacja konkursowa odbędzie się w dniu 30 maja 2015 roku w Regionalnym Centrum Sportowo – Widowiskowym „Podpromie” w Rzeszowie w trakcie Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2015

Tematem głównym tegorocznej edycji konkursu jest:

Danie zasadnicze z wykorzystaniem:

- polędwiczki wieprzowej,

- selera korzeń,

- owoców egzotycznych lub pestkowych,

- zbóż bezglutenowych (gryka, proso, kukurydza),

- czekolady ekologicznej Valrhona

Patronat Honorowy nad konkursem objęli:

- Marszałek Województwa Podkarpackiego

- Prezydent Miasta Rzeszowa

- Podkarpacki Kurator Oświaty

Wsparcie merytoryczne:

- Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni OSSKiC,

- Stowarzyszenie Euro – Toques Polska,

- Stowarzyszenie Kucharzy Polskich

Regulamin Konkursu i Karta zgłoszenia na stronie konkursu, zapraszamy na stronę konkursu: www. ekkzsg.wix.com/ekkrzeszow

Lista zespołów (szkół) zakwalifikowanych do Finału
X Europejskiego Konkursu Kulinarnego EKOGALA 2015
 
1. Damian Ranic i Dominik Sabo, opiekun Emilia Capikova – Stredna Odborna Skola sv. Jozafata – Trebisov Słowacja
2. Volodymyr Vasylyk i Olha Torchanyn, opiekun Ruslan Sinkevyvch – Lwowskie Państwowe Kolegium Przemysłu Spożywczego i Przetwórczego – Lwów, Ukraina
3. Mykola Kharuk i Dmytro Maksymyuk, opiekun Hanna Piontko – Szkoła Gastronomii i Turystyki Narodowy Uniwersytet Technologii Żywności – Iwano Frankowska, Ukraina
4. Tomáš Baran i Martin Petrik - Stredna Odborna Skola Obchou a Sluzeb – Michalovce, Słowacja
5. Klinger Karol i Paweł Laśkiewicz, opiekun Patrycja Jeleniewska – Zasadnicza Szkoła Rzemiosła i Przedsiębiorczości – Bydgoszcz, Polska
6. Karolina Pytka i Łukasz Bączyk, opiekun Katarzyna Rezler – Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich – Swarzędz, Polska
7. Edyta Wituk i Przemysław Zwański, opiekun Marta Skolimowska-Kulma – Zespół szkół Gospodarczych – Elbląg, Polska
8. Przemysław Kopania i Kamil Przewdziecki, opiekun Beata Pręgowska – Technikum Gastronomiczno – Hotelarskie nr 2 im. Prof. S. Bergera – Warszawa. Polska
9. Magdalena Sowa i Patrycja Jackowska, opiekun Wioletta Stoch – Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących – Jarosław, Polska
10. Weronika Czajka i Gombos Iwona, opiekun Rafał Dorociuk - Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego – Zakopane, Polska
11. Zuzanna Hepnar i Andrzej Sowa, opiekun Anna Ulan – Zespół Szkół Spożywczych im. T.  Rylskiego – Rzeszów, Polska
12. Piotr Kuzdro i Paweł Krztoń, opiekun Marcin Purgacz -  Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy - Rzeszów, Polska
Drużyna rezerwowa
13. Michał Wnęk i Mateusz Sikora – Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 – Kraków, Polska
 

Organizatorzy zapewniają produkty do wykonania potraw konkursowych.

Organizatorzy zapewniają noclegi dla opiekuna i dwóch zawodników

 

 

 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS