< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Firma RATIONAL zdobywa Nagrodę GEO za rok 2014

Nowości produktowe2015-04-07
 
W dniu 26 marca 2015 producent pieców konwekcyjno-parowych do kuchni dużych i profesjonalnych, firma RATIONAL, otrzymała nagrodę Global Excellence in Operations (GEO). Firma konsultacyjna A.T. Kearney i pismo fachowe „Produktion” przydzielają to wyróżnienie od 1992 roku. Konkurs jest najstarszym i najbardziej prestiżowym współzawodnictwem dla przemysłu przetwórstwa żywności w Niemczech.
 
Celem współzawodnictwa o „Fabrykę roku/perfekcję w działaniu” jest nagrodzenie najlepszych rozwiązań w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstw produkcyjnych. Nagroda GEO jest przyznawana firmom, które od ponad 20 lat osiągają wyjątkowe wyniki w łańcuchu tworzenia wartości dodanych. Firma RATIONAL zdobyła nagrodę pod koniec 2014 roku. Wręczono ją laureatowi niedawno, podczas uroczystości, jaka odbyła się w ramach konferencji „Fabryka roku/GEO” w Hanowerze.
 
Kapituła była pod wrażeniem spójnej organizacji procesowej, zoptymalizowanych systemu produkcji oraz krótkich czasów dostawy firmy RATIONAL. „Na ile to możliwe, staramy się nie rozdzielać zamówienia klienta, lecz obsługiwać je w ramach jednego procesu, w idealnym przypadku przez jedną osobę”, powiedział Peter Wiedemann, naczelny technik RATIONAL AG, w trakcie uroczystości w Hanowerze.
 
Kapitule spodobał się także fakt, że firma RATIONAL zarządza swoimi pracownikami jako „Przedsiębiorcami w Przedsiębiorstwie”. Pozytywnie oceniono także koncentrację na korzyści dla klienta oraz stałe skupianie się na jednoznacznie określonej grupie docelowej.
 
Nagrodę GEO odebrali w Hanowerze Franz Ehelechner, kierownik działu obliczeń technicznych, Axel Roddewig, wiceprezes ds. wykonawczych / proces produkcji i wysyłki, Steffen Bauer, dyrektor zarządzający Rational Assembly GmbH oraz Peter Wiedemann, naczelny technik firmy RATIONAL. Firma z Południa Niemiec otrzymała tę pożądaną nagrodę po raz drugi.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS