< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Obsługa klienta we wszystkich kanałach komunikacji

Nowości produktowe2015-03-10

Każdy, kto zdecyduje się na współpracę z firmą RATIONAL, będzie miał zapewnioną pełną obsługę zarówno przed zakupem urządzenia, jak i po.

 

Producent urządzeń kulinarnych oferuje swoim klientom także wsparcie online. Firma jest do dyspozycji w ośmiu serwisach społecznościowych, niemal 24 godziny na dobę.
 
Tylko w minionym roku firma RATIONAL odpowiedziała internetowo na około 2000 pytań za pośrednictwem Facebooka, Twittera i ClubRATIONAL. Producent udzielał swoim klientom porad z zakresu użytkowania urządzeń, odpowiadał na pytania dotyczące zastosowań i przepisów oraz organizował wsparcie techniczne w siedzibach klienta.
Wszędzie tam, gdzie ktoś potrzebuje wsparcia, otrzymuje je często w ciągu kilku minut – także online.
 
Lista serwisów, w których RATIONAL jest obecny, jest długa: poza Facebookiem, Twitterem i ClubRATIONAL, firma istnieje na YouTube, LinkedIn, Pinterest, Google+ i w Instagramie. Firma oferuje użytkownikom swoich urządzeń odpowiednią informację za pomocą każdego możliwego kanału.
 
Dla tych, którzy szukają aktualnych informacji „na żywo” z targów i imprez, najlepszym adresem jest Instagram. Na YouTube można znaleźć wiele filmów prezentacyjnych, pomagających lepiej użytkować urządzenia. Serwis jest obecnie tak przekształcany, aby każdy mógł znacznie szybciej znaleźć szukany przez siebie film w ojczystym języku. Firma RATIONAL dostarcza też na przykład ilustracje zawierające menu oraz podaje swoje sugestie w Pinterest.
 
Szczególną popularnością cieszy się cały czas ClubRATIONAL. Przy ponad 65 000 członków jest specjalistycznym serwisem dla szefów kuchni na całym świecie. Dobrze funkcjonuje także wymiana informacji z klientami za pośrednictwem Facebooka. Posty firmy RATIONAL docierają co tydzień nawet do 1,6 miliona ludzi.
 
Klienci i potencjalni kupujący mogą odwiedzać wszystkie dostępne serwisy za pomocą jednego kliknięcia myszą, za pośrednictwem strony internetowej firmy RATIONAL. Na dole strony znajdują się linki do wszystkich serwisów, w których jest ona obecna.
 
 
RATIONAL AG
www.rational-online.com
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS