< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Kierunek Finlandia - konkurs

Nowości produktowe2014-12-11
Trwa konkurs #Kierunek Finlandia, sygnowany marką Finlandia® Vodka. Na wygraną ma szansę każdy, kto kupi dowolną Finlandia® Vodka, zachowa paragon, zaloguje się na stronie www.kierunekfinlandia.pl i dokona zgłoszenia. Autorzy dwóch najlepszych opisów najbardziej niezwyczajnej imprezy będą mogli zabrać swoich przyjaciół w niezwykłą podróż za koło podbiegunowe. Platforma #Kierunek Finlandia wspierana jest działaniami we wszystkich kanałach komunikacji.
  
Teraz każdy ma niepowtarzalną okazję, aby wygrać podróż niezwyczajną i poznać bogactwo Finlandii. Na początku listopada wystartował konkurs #Kierunek Finlandia, prowadzony pod marką Finlandia® Vodka. Aby wziąć w nim udział należy kupić jeden z produktów marki Finlandia® Vodka, zachować paragon i zalogować się na stronie www.kierunekfinlandia.pl. W ramach zgłoszenia wystarczy opisać swoją najbardziej niezwyczajną imprezę, aby wziąć udział w rywalizacji. Co tydzień wybieranych będzie 5 najlepszych propozycji, które wyróżnione zostaną specjalnymi zestawami imprezowymi. Ze wszystkich nagrodzonych odpowiedzi nadesłanych do 31 stycznia 2015 r. jury wybierze dwa najlepsze opisy. Ich autorzy będą mogli zabrać w marcu 2015 roku troje swoich przyjaciół w podróż życia do Finlandii. 
 

Platformie towarzyszą działania we wszystkich kanałach komunikacji, m.in. 
w prasie branżowej, w ramach dedykowanej kampanii POSM w kanałach on i off trade- mówi Małgorzata Infeld, Senior Brand Manager Finlandia® Vodka. Konkurs #Kierunek Finlandia, dzięki możliwości wyjazdu na prawdziwie zimową wyprawę, to doskonała okazja do tego, aby przeżyć fantastyczną przygodę i odkryć bogactwo Finlandii.
 
Na horyzoncie wyprawa psim zaprzęgiem, łowienie ryb w przeręblu, wywierconym własnoręcznie na środku zamarzniętego jeziora, jazda skuterem przez ośnieżone góry, a po pełnym wrażeń dniu - wieczór w saunie. To i wiele więcej to tylko przedsmak niezwyczajnej wyprawy na Północ. 
 
 
Więcej informacji na temat konkursu #Kierunek Finlandia można znaleźć na stronie: http://www.kierunekfinlandia.pl.
 
 
Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS