< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Tom-Gast wprowadza do swojej oferty nowe marki: Revol, Victorinox i 100%Chef

Nowości produktowe2014-12-03
 
Jeszcze w grudniu 2014 do portfolio Tom-Gast dołączają 3 duże marki: Revol, 100%Chef i Victorinox. Nowe marki, to przemyślana strategia firmy i uzupełnienie oferty o ciekawe i innowacyjne produkty z myślą o branży HoReCa.
Z tej okazji Tom-Gast wydał katalogi NOWOŚCI . Produkty tych marek można również zobaczyć w showroomach w Warszawie, Krakowie oraz Łodzi.
 
Francuska marka Revol to unikalna porcelana premium. Marka ta uzupełnia ofertę Tom-Gast w części stołowej oraz bufetowej w wyjątkowe elementy porcelanowe o zaskakującym designie, praktycznym zastosowaniu i dużej wytrzymałości. 

 
CZARNA PORCELANA
To unikalny produkt REVOL, charakteryzujący się bardzo wysoką wytrzymałością. Stosowane w gastronomii agresywne środki chemiczne nie mają żadnego wpływu na jakość i trwałość koloru, ponieważ porcelana ta jest barwiona w całym swoim przekroju. Nie jest również możliwe jego mechaniczne zdarcie i zarysowanie.
 
FROISSES - CIEKAWY DESIGN
Kolekcja Froisses to nowoczesna stylizacja z przymrużeniem oka, która zachwyca miłośników designu. Unikatowy efekt jest wzorowany na pogiętym, plastikowym kubeczku. Kubek jest idealny nie tylko do podawania ciepłych i zimnych napojów, lecz także - dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji - do pieczenia np. muffinów lub suflecików czy do podgrzewania.
 
PORCELANOWE GARNKI NA INDUKCJĘ
Linia Revolution to absolutna rewolucja pośród garnków. 2 lata badań umożliwiły uzyskać najwyższej jakości porcelanę, która jest kompatybilna ze wszystkimi źródłami ciepła, łącznie z grzaniem indukcyjnym. Garnki Revolution doskonale sprawdzą się na bufecie utrzymując temperaturę potraw przez długi czas.
 
100%Chef to marka oferująca wyjątkowe narzędzia do kuchni nowoczesnej i molekularnej, a także nietypowe naczynia prezentacyjne. Wszystkie te produkty stanowią bogaty wachlarz możliwości dla szefów kuchni. Gwarantowana jakość pozwala na swobodne oddanie się eksperymentom, których efekty z pewnością zaskoczą najbardziej wymagających gości. W ofercie Tom-Gast znaleźć można takie urządzenia tej marki jak np. cyrkulator sous vide, aromatyzery, zestawy do sferyfikacji, akcesoria do przyrządzania z użyciem ciekłego azotu i wiele innych produktów wykorzystywanych aktualnie w modnej i nowatorskiej kuchni.
 
Victorinox to znana wszystkim, szwajcarska marka oferująca m.in. doskonałe noże kuchenne. Ich produkty są znane z trwałości i niezawodności, i sprawdzą się w każdej kuchni. Tom-Gast wprowadził do swojej oferty noże kute, noże z trzonkami polipropylenowymi – FIBROX, noże specjalne oraz akcesoria kuchenne.
Doskonała stal i niezwykle precyzyjne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością. Rączka Fibrox to wyższa klasa rączek z tworzywa - piaskowa faktura antypoślizgowa i wysoka odporność mechaniczna, to cechy, które doceniają wszyscy użytkownicy - dzięki niej praca w kuchni jest zawsze lekka i przyjemna.
 
KOMENTARZE
2014-12-03Loro007
Nareszcie jakieś porządne produkty, bo ostatnio większość firm zamiast się rozwijać, chyba się cofa.
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS