< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Magiczna zima w COSTA COFFEE i coffeeheaven

Nowości produktowe2014-11-05
Tej zimy Mikołaj, Bałwanek i Renifer zjednoczą siły, aby wywołać uśmiech na twarzach zmarzniętych przechodniów. Piernikowe chatki, magiczne pomarańcze i zaczarowane czereśnie będą kusiły niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Choinka wystroi się w najpiękniejsze ozdoby, pierniczki będą nieść pomoc potrzebującym dzieciom, a najpyszniejsze kawy zawiążą świąteczny pakt z ciastami i kanapkami, aby umilić wszystkim chłodne poranki i popołudnia. Myślicie, że to bajka?
 
 Nie, tak będzie wyglądać baśniowa zima w kawiarniach COSTA COFFEE i coffeeheaven. 
Zimowa kampania COSTA COFFEE i coffeeheaven rusza z prędkością zaprzęgu Świętego Mikołaja. Od 5 listopada we wszystkich kawiarniach zostaną wprowadzone świąteczne zestawy w promocyjnych cenach. Ulubiona kawa i sycąca kanapka to doskonała propozycja dla tych, którzy skoro świt potrzebują energii i odrobiny przyjemności. Popołudniową porę umilą natomiast zestawy z aromatycznymi napojami i pysznymi ciastami: Oreo Cookie Pie, Black Forest Cake lub hitem ubiegłorocznej zimy – Pleśniakiem. Czy może być coś przyjemniejszego na mroźne, zimowe dni? 
O magiczną oprawę świątecznych napojów zadbają Mikołaj, Bałwanek i Renifer, którzy udostępnili swoje wizerunki specjalnie po to, aby wywołać uśmiech na twarzach gości kawiarni COSTA COFFEE i coffeeheaven. Znajdą się one na wesołych kubkach, w których serwowane będą wyjątkowe, baśniowe napoje. 
Piernikowa Chatka to nowa odsłona pierniczkowego bestsellera – tej zimy w wersji light. Kawowy przysmak został stworzony specjalnie dla tych, którzy uwielbiają korzenny aromat świątecznych wypieków, a jednocześnie dbają o linię. Ze względu na użycie beztłuszczowego mleka i bezcukrowego syropu gingerbread, stworzonego specjalnie na zamówienie COSTA COFFE, kawa zawiera jedynie 35 kalorii w 100 mililitrach. Każdego konesera słodkich przyjemności zaskoczy z pewnością Crème Brûlée – kawowa odsłona jednego z najpopularniejszych deserów na świecie, a świąteczny nastrój wzbudzi we wszystkich Magiczna Pomarańcza, rozgrzewająca kawa o smaku pomarańczowo – cynamonowym. Do kawiarni w niezmienionej formie powróci Grzany Cydr – hit ubiegłorocznej zimy. Wyśmienity napój o smaku jabłek z dodatkiem cynamonu, anyżku i pomarańczy to kwintesencja świątecznych smaków i aromatów. 
Choć spowite w baśniową atmosferę, COSTA COFFE i coffeeheaven nie zapominają, o tym co w Świętach Bożego Narodzenia najważniejsze, czyli o miłości do bliźniego i potrzebie niesienia pomocy. W sezonie około świątecznym we wszystkich kawiarniach pojawią się pyszne pierniczkowe ozdoby, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji „Dr Clown” oraz Fundacji Costa, która dba o poprawę warunków życia i edukacji dzieci w rejonach, w których uprawia się kawę. To już kolejna pierniczkowa akcja, której celem jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym maluchom.   
Nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć niesamowitą baśń o fantastycznych, rozgrzewających napojach, słodkich ciastach i radości z cieszenia się drobnymi przyjemnościami. To opowieść  pachnąca kawą, cynamonem, imbirem, jabłkami i pomarańczami.  To historia o cieple, przyjaźni i miłości. To zima w COSTA COFFEE i coffeeheaven. Witajcie w naszej baśni!
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS