< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Bulionetka do duszonych dań Knorr poleca MARCO PIERRE WHITE

Nowości produktowe2014-09-16
Gulasze, potrawki, cielęcina lub wieprzowina z cebulką, kurczak z warzywami – uwielbiamy dania duszone. Przygotowujemy je często, niezwykle chętnie podajemy na rodzinny obiad. Jednak równie często mamy problem z doprawieniem dania, które traci smak w dłuższym procesie duszenia. Wiedząc o tym, szefowie kuchni Knorr prezentują Bulionetkę do duszonych dań Knorr. Doskonale wydobywa ona smak domowych dań duszonych, podkreśla go i wzbogaca. Poleca ją sam Marco Pierre White, jeden z najsłynniejszych szefów kuchni na świecie.
 
Wielbiciele potraw duszonych w Polsce to prawdziwe rzesze smakoszy. Dowodem tego jest ilość dań duszonych, które rocznie spożywamy - aż 370 mln[1]. Jednocześnie ich przygotowywanie potrafi sprawiać nam problemy. Dłuższy proces obróbki mięsa, warzyw i innych składników, jakim jest duszenie, powoduje, że danie traci smak. Odpowiedzią szefów kuchni Knorr jest Bulionetka do duszonych dań w trzech wariantach: Bulionetka do duszonych mięs, Bulionetka do duszonego kurczaka, Bulionetka do duszonych warzyw.
 
Poleca Marco Pierre White
 
Bulionetkę do duszonych dań należy dodać do wszystkich składników, po czym dusić potrawę na małym ogniu. Dzięki temu mamy pewność, że danie będzie smakować doskonale - Bulionetka Knorr nadaje głębię smaku, podkreśla i wzbogaca smak wszystkich składników. Pozwala poczuć prawdziwą różnicę w smaku dania. Zauważył to i docenił sam Marco Pierre White, słynny szef kuchni i niekwestionowany autorytet kulinarny. Dlatego teraz poleca nam-Polakom używanie Bulionetki Knorr i zachęca, by samemu przekonać się, jak bardzo wzbogaca ona smak dań duszonych. Co ważne, będziemy mieli okazję spróbować produktu dzięki akcji samplingowej – aż milion próbek Bulionetki zostanie rozdysponowanych w sklepach i przez internet.
 
 
Innowacyjna forma żelu
 
Bulionetka do duszonych dań Knorr jest niezwykle łatwa w użyciu. To produkt w innowacyjnej formie żelu, co sprawia, że idealnie rozpuszcza się w daniu. Może być użyta w różnorodnych potrawach, zarówno z różnymi gatunkami mięsa, jak i w daniach warzywnych. Po kilkukrotnym zastosowaniu z pewnością sami odkryjemy jej kolejne możliwości i będzie ona stałym lokatorem w naszej kuchni. Ponadto Bulionetka do duszonych dań Knorr została skomponowana bez użycia konserwantów i sztucznych barwników, gwarantując najwyższą jakość produktu.
 
Dla tradycjonalistów i poszukiwaczy nowych smaków
 
Bulionetka do duszonych dań Knorr to produkt dla wszystkich uwielbiających dania duszone. Doskonale sprawdzi się w tradycyjnych domowych gulaszach, potrawkach, jest idealna do zrazów, bitek, żeberek i gołąbków. Będzie także doskonałym narzędziem dla wszystkich eksperymentujących w poszukiwaniu nowych smaków oraz lubiących dania kuchni świata, jak chili con carne czy risotto. Bulionetka do duszonych dań wypełni brak „tego czegoś”, co sprawia, że danie smakuje wyjątkowo. Poczuj różnicę w smaku!
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS