< WRÓĆ DO Szkolenia

Szczęście w kuchni według Grzegorza Łapanowskiego

Szkolenia2014-05-20

Już 17 maja odbędą się drugie z cyklu warsztaty kulinarne prowadzone przez Grzegorza Łapanowskiego w Akademii Kulinarnej Whirlpool. Tym razem wraz z gościem specjalnym,
Maią Sobczak, autorką bloga Qmam Kasze, Grzegorz odkryje przed miłośnikami kulinariów
sekrety „kuchni uważnej”.

Podczas warsztatów, które odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 18.00, uczestnicy będą mogli odpocząć od codziennego zgiełku i smakować chwile zgodnie z filozofią SLOW.

 

Dla prowadzących warsztaty jedzenie jest niesamowicie ważne. Jest paliwem, dzięki któremu tworzy się nasza esencja, witalność i zdrowie. Dobrze skomponowane, świetnej jakości, smakowane
w odpowiednim anturażu może nas wspierać, budować i energetyzować albo wręcz przeciwnie - obciążać, spowalniać, odbierać siłę i ochotę do życia. Do tego gotowanie jest zabawą, dawaniem siebie, miłości. Jest kreatywne i jeśli robimy to z uwagą i pozytywną energią, stanie się codziennym szczęściem, próbowaniem, odkrywaniem nowych smaków i połączeń. Poznajemy przez to siebie, skupiamy się na „tu i teraz”. Szczęście tkwi w nas, trzeba tylko nauczyć się z niego korzystać. To wartość przewodnia, którą prowadzący będą chcieli przekazać podczas warsztatów. W menu znajdą się między innymi pęczak z ostrą truskawką, cytrynowy krem z ziemniaka z liściem mięty oraz surowa tarta ze świeżymi owocami, pachnącym majerankiem i pieprzem.

 

Pierwsze z cyklu warsztaty z Grzegorzem Łapanowskim miały miejsce w kwietniu. Pod okiem prowadzącego oraz jego gościa, Witka Iwańskiego, szefa kuchni restauracji Aruana w Hotelu Narvil, uczestnicy mogli się nauczyć jak przygotowywać sezonowe polskie produkty w nowych odsłonach.

 

Jeszcze przed wakacjami odbędą się dwa warsztaty z cyklu:

 

23.05 Sekrety Mistrzów - nowoczesne techniki kulinarne w domu i w profesjonalnej gastronomii

Gość: Tomasz Trąbski 

 

12.06 Trochę morza na talerzu

Gość: Adam Leszczyński

 

Więcej informacji o warsztatach znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

www.akademiakulinarnawhirlpool.pl

 

Oraz na profilu Akademii na Facebooku:

www.facebook.com/AkademiaKulinarnaWhirlpool

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkolenia
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS