< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Convotherm 4 – Designed around you!

Nowości produktowe2014-03-03Ci, którzy kiedykolwiek pracowali z produktami tej marki zapewne wiedzą, że Convotherm zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami, pozwalającymi lepiej przygotowywać produkty. Nasze urządzenia produkowane w Niemczech pod hasłem „Your meal. Our mission.” są odpowiedzią na różnorodne potrzeby naszych klientów. Nowe piece konwekcyjno-parowe serii Convotherm 4 to niespotykana dotąd jakość w profesjonalnej kuchni. Najnowocześniejsza technologia, prosta obsługa i dbałość o higienę jest widoczna już na pierwszy rzut oka.

Kompleksowe, intuicyjne elementy obsługi dostępne są we wszystkich modelach i rozmiarach urządzeń – co jest ogromną zaletą w atmosferze charakterystycznej dla pracy w gastronomii. W ten sposób powstaje połączenie funkcjonalnej elastyczności i nowoczesnego designu, co jest całkowitą nowością w tym segmencie produktów.
Za urządzeniami Convotherm kryje się zawsze pasja: do doskonałości, do kreatywności i do partnerstwa – a także do realizacji celu, którym jest sukces naszych Klientów. Convotherm – pasja na co dzień! Na targach EUROGASTRO pokażemy nowy Convotherm 4 po raz pierwszy w Polsce!

 

Godziny otwarcia targów: 
26.03.2014 – 10:00 –18:00/ 27.03.2014 – 10:00 – 18:00 /28.03.2014 – 10:00 – 17:00

Manitowoc Foodservice – światowy lider

Grupa Manitowoc Foodservice jest częścią Manitowoc Company Inc. Jej działalność polega na projektowaniu, produkcji i dystrybucji wiodących na świecie rozwiązań w branży wyposażenia Foodservice.

Manitowoc Foodservice oferuje Państwu unikalne kompetencje użytkowe i branżowe, kompleksowe rozwiązania kuchenne, doświadczenia kulinarne i pierwszorzędny serwis. Na całym świecie – wszędzie na miejscu. W ramach działalności handlowej w Ameryce, Europie i Azji Manitowoc Foodservice oferuje produkty wiodących marek. Należą do nich: Cleveland, Convotherm®, Delfield®, Fabristeel, Frymaster®, Garland®, Kolpak®, Kysor Panel Systems®, Lincoln, Manitowoc® Ice, McCall®, Merrychef®, Merco, Moorwood Vulcan, Multiplex®, RDI Servend®, Manitowoc® Beverage Systems i TRUpour.

Na naszej stronie internetowej można dowiedzieć się więcej o Manitowoc Foodservice i o naszych możliwościach wspierania klientów produktami najlepszych marek. Pod adresem: www.manitowocfoodservice.com/pl można znaleźć również nasze distrybutory regionalne i lokalne.

Manitowoc Foodservice Polska,
Sala pokazowa: Urocza 26,
04-651 Warszawa, Polska
Tel: +48 790 828 828

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS