< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Włoskie herbaty Blend – nowość w Farutexie!

Nowości produktowe2014-02-03

Farutex rozszerzył portfolio swoich produktów o wyjątkowe, włoskie herbaty marki Blend. W ofercie znalazły się m.in. herbaty czarne, zielone, białe oraz znakomite herbaty oolong.

Włoskie herbaty Blend to nowość w ofercie Farutexu. W portfolio firmy znalazły się m. in. herbaty czarne, zielone, białe oraz oolong. Herbaty Blend mają szlachetny i głęboki smak, dają wspaniały napar i pozostawiają wyjątkowe wrażenia smakowe. Taki rezultat można uzyskać jedynie dzięki zastosowaniu najlepszych liści herbaty, ziół, owoców oraz kwiatów. Blend używa wyłącznie herbaty liściastej i nie uznaje żadnych kompromisów w kwestii jakości. Dlatego w przypadku herbat w torebkach oferuje mieszanki wyłącznie w trójwymiarowych jedwabnych piramidkach, które jako jedyne pozwalają na prawidłowe parzenie dużych liści herbaty.

Siedziba Blend Tea położona jest nad jeziorem Maggiore niedaleko Alp Włoskich i Szwajcarskich. Herbaty Blend dostępne są w delikatesach, specjalistycznych sklepach spożywczych oraz najwyższej klasy hotelach i restauracjach w Europie, Ameryce Łacińskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Więcej informacji oraz pełna oferta produktów dostępne są na stronie www.farutex.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS