< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Kinga Pienińska zagościła w hotelu Bristol

Nowości produktowe2013-10-16
Kinga Pienińska naturalna woda mineralna zagościła w wyjątkowym hotelu Bristol w Warszawie. To prawdziwe wyróżnienie, ale i niewątpliwie docenienie przez management hotelu konsekwencji w dbaniu o jakość, pewność dostaw i wizerunek marki wody. 
Hotel Bristol należy do kolekcji hoteli The Luxury Collection Concierge - unikatowych, najpiękniejszych hoteli na świecie. Stanowi wyjątkową mieszankę historii, nowoczesnego luksusu oraz artystycznej duszy. Wyróżniają go między innymi piękne wnętrza z eleganckimi elementami Art Deco z początków XX wieku. Ponadto hotel zachwyca prestiżową lokalizacją przy Trakcie Królewskim, w pobliżu Pałacu Prezydenckiego, w odległości kilku kroków od Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Opery Narodowej.

W artystyczny i bardzo ekskluzywny klimat Hotelu Bristol doskonale wpisała się naturalna woda mineralna Kinga Pienińska Linia Biała w eleganckich butelkach szklanych. Goście mogą już skosztować wyśmienitego smaku prawdziwej wody mineralnej rodem z Pienin, jednych z najczystszych gór Europy, wydobywanej w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego. Tym samym Kinga Pienińska Linia Biała zdobyła uznanie kolejnego prestiżowego partnera.
W gronie tym są już hotele sieci Starwood Hotels & Resorts: Sheraton oraz sieci hoteli Accor: Sofitel, Mercure,  Novotel, Orbis i Ibis.  

Katarzyna Glibowska
Brand & Communications Manager
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS