< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Jak zaskoczyć ukochanego?

Nowości produktowe2013-09-04


Co jest największym wrogiem uczuć? Nuda! Wspólne celebrowanie kilku drobnych rutuałów łatwo może przerodzić się w rutynę. Nie pozwól jej przekroczyć progu swojego domu i… kuchni!

Droga do serca prowadzi przez żołądek - słowa naszych prababek nadal są bardzo prawdziwe. Jednak zaglądając do ich zeszytów z przepisami, szybko stwierdzimy, że od czasów ich młodości sporo się zmieniło. Jak zdobyć wiedzę o aktualnych trendach kulinarnych?
 
Jeśli chcesz urozmaicić swoje kulinarne przyzwyczajenia, warto żebyś odwiedziła jedno z najbardziej inspirujących miejsc w polskim Internecie - fan page „Kuchnia Jogurtowa”. To witryna kampanii „Kochanie, zaskocz mnie!”, wychodzącej naprzeciw potrzebom kobiet, które - chcąc urozmaicić kulinarne przyzwyczajenia - szukają nowych możliwości dotyczących przepisów i estetyki potraw. Tradycyjna kuchnia versus zdrowe i lekkie potrawy. Kulinarna estetyka PRL-u versus najnowsze trendy.

Źródłem inspiracji są internautki, które poszukując nowych przepisów trafiły na stronę  www.kuchniajogurtowa.pl, gdzie mogły podzielić się swoją wiedzą. W gronie innych kobiet, z głowami pełnymi pomysłów i przepisów, szybko zmieniły codzienne kulinarne zmagania w kreatywną przestrzeń wymiany doświadczeń i kuchennych sztuczek. Wszystko, aby (w myśl kampanii) zaskoczyć najbliższych.

Przekonaj się, że dokonywanie kulinarnych wyborów nie musi być męczącą koniecznością, odwiedź https://www.facebook.com/KuchniaJogurtowa.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS