< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Glazury w spray’u Polenghi – nowość w Farutexie!

Nowości produktowe2013-08-14

Farutex rozszerzył portfolio swoich produktów o glazury w spray’u marki Giancarlo Polenghi. W ofercie firmy znalazły się dwie glazury - neutralna oraz jajeczna.

Glazura neutralna to roślinna warstwa ochronna i nabłyszczająca, która służy do zabezpieczenia żywności przed wysychaniem. Jest to produkt innowacyjny, wygodny i bezpieczny, na który czekali profesjonaliści: gotowy i łatwy w użytku, pewny, higieniczny i zgodny z zasadami HACCP. W znaczny sposób zwiększa ochronę przed utlenianiem i zapewnia świeżość pożywienia pod względem wizualnym i smakowym, zapewniając delikatny błysk świeżości, jednocześnie nie zmieniając smaku ani chrupkości pożywienia. W szczególności nadaje się do zimnego menu bufetowego (zimnych wędlin, carpaccio, łososia w plastrach, itp.) oraz do deserów, w których skład wchodzą kawałki świeżych owoców lub polewa.

Glazura jajeczna w spray’u zawiera pasteryzowaną glazurę z jajek, umożliwiającą profesjonalistom otrzymanie perfekcyjnie błyszczących wypieków w sposób szybki i bezpieczny. Prosta i szybka aplikacja pozwala zaoszczędzić czas i surowce. Świetnie nadaje się do aplikacji np. na croissantach.

Więcej informacji oraz pełna oferta produktów dostępne są na stronie www.farutex.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS