< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Sałatki marki Urbanek – zdrowie na talerzu!

Nowości produktowe2013-06-26

Szwedzka, wykonana z ciętych, ryflowanych ogórków czy naddunajska, zrobiona z różnokolorowych warzyw? A może księżacka lub z czerwonej kapusty? Bogaty asortyment sałatek Firma Bracia Urbanek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie! Bez względu na to, który produkt wybierzesz, we wszystkich słoiczkach łowickiego producenta znajdziesz sałatki o doskonałym smaku i jakości, wykonane zgodnie z tradycyjną, opartą na wieloletnim doświadczeniu -  recepturą.
Produkty marki Urbanek skierowane są do wszystkich zabieganych gospodyń domowych i singli, ceniących nie tylko czas ale i zdrowie na talerzu. Wykonane z naturalnych składników stanowią idealną alternatywę dla domowych sałatek warzywnych. I to bez żmudnego mycia, krojenia i szatkowania warzyw!


Sałatka szwedzka
Jędrne, chrupkie, ryflowane plastry  ogórków o łagodnym, słodko-kwaśnym smaku. Doskonałe do dań obiadowych, zapiekanek, hamburgerów oraz potraw z grilla.           

Sałatka z czerwonej kapusty
Idealna chrupkość i smak. Doskonały dodatek do dań polskiej kuchni.


Sałatka księżacka
Mieszanka różnokolorowych warzyw w łagodnej octowo-olejowej zalewie. Idealny dodatek do mięs, kiełbas i potraw z grilla.

Sałatka naddunajska
Mieszanka różnokolorowych warzyw w wyrazistej octowo-olejowej zalewie.  Miękkie paski warzyw, zachowujące kształt nadany przy krojeniu.


Więcej na www.urbanek.com.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS