centrum technologii" />
< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Manitowoc Foodservice centrum technologii

Nowości produktowe2013-06-04

Dlaczego warto rozmawiać z Manitowoc?

Manitowoc Foodservice jest światowym liderem w innowacjach technologicznych oraz oferuje liczne rozwiązania w wyposarzeniu zaplecza kuchennego. Reprezentujemy niektóre z najbardziej znanych i rozpoznawalnych światowych marek, godnych zaufania producentów urządzeń funkcjonujących w branży gastronomicznej i napojowej. Jesteśmy kompleksowym dostawcą, jedynym źródłem z którego możesz zrealizować swoje potrzeby dotyczące sprzętu - i znacznie więcej. Traktujemy całościowo kwestie rozwiązań dotyczące wyposażenia kuchni. Integrujemy nasze zróżnicowane produkty z naszego portfolio, które charakteryzują się wydajnością, wysoką jakością, oraz jednocześnie oferującym oszczędność miejsca, czasu, zużycia energii i pieniędzy – wszystko to przyczynia się do poprawy rentowności Waszej inwestycji.

Convotherm®

Producent unikalnych piecy konwekcyjno-parowych z ASC – systemem zamkiętym www.convotherm.com

Frymaster® Dean®

Światowy wiodący producent frytownic www.frymaster.com

Garland®

Wprowadź innowacyjne indukcje do świata kuchni www.garland-group.com

Manitowoc® Ice

Kostkarki do lodu Nr. 1 w sprzedaży w Ameryce www.manitowocice.com

Merrychef®

By móc przygotować dobre jedzenie szybciej www.merrychef.com

Lincoln®

Piece taśmowe nr. 1 na świecie www.lincolnfp.com

Rozmawiajmy dalej...

Advanced Cooking Technology (ACT)
Z największym w świecie portfolio Zaawansowanej Kuchennej Technologii ACT (Advanced Cooking Technology® ) jesteśmy w stanie przyspieszyć procesy gotowania w Twojej kuchni i skrócić czas od momentu przyjęcia zamówienia do czasu jego wydania, jednocześnie poprawiając jakość i świeżość serwowanych przez Was potraw.
ACT zwiększa szybkość i wydajność na Twojej kuchni jednocześnie pozwalając na bezbroblemową pracę w godzinach szczytu, i poprzez to umożliwia rozszerzenie Waszego menu.

Serwis i wsparcie

Manitowoc Foodservice zdaje sobie sprawę, iż efektywne funkcjonowanie Waszych urządzeń ma wpływ na rentowność Waszego biznesu.
Mamy świadomość jak duży wpływ będzie to miało na Wasz dalszy rozwój w kolejnych latach. Poprzez sieć autoryzowanych partnerów serwisowych w Polsce zapewniamy najlepszy w swojej klasie serwis i części zamienne. Nasz program poprzez przeprowadzane corocznie audyty wydajności, prowadzi do ciągłych udoskonaleń i poprawy jakości w naszej sieci serwisu.

Energooszczędność

Jeśli chodzi o ekologię, nikt nie oferuje szerszego portfolio urządzeń proekologicznych niż Manitowoc Foodservice. Jesteśmy pionierami programu EnerLogic™ którego głównym zadaniem jest pomoc użytkownikom w wyborze urządzeń charakteryzujących się oszczędnością energii, i jednocześnie przyczyniającym się zwiększeniu ich zysku poprzez identyfikacje najbardziej ekologicznych urządzeń w naszej ofercie. Program EnerLogic ukazuje oszczędności w odniesieniu do zużycia wody, energi elektrycznej i gazu.

Manitowoc Foodservice Centrum Technologii - tel: +48 790 828 828

Dołącz do nas na www.facebook.com/MTWFS

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS