< WRÓĆ DO Hotele i restauracje

Nowe menu lunchowe w restauracji „Zagroda Bamberska”

Hotele i restauracje2013-05-13

W restauracji „Zagroda Bamberska” w Poznaiu pojawiło się nowe menu lunchowe, a w nim potrawy w sam raz na wiosnę i lato – lekkie, zdrowe i smaczne. Nowe lunche to także rewolucja cenowa. Dania główne są serwowane w cenie 19 zł !
Wiosna i lato to czas kiedy czujemy się jakby mniej głodni i poszukujemy w restauracjach dań lekkich, które zaspokoją nasz głód, ale jednocześnie pozwolą nam dynamicznie działać w ciągu dnia. To szczególnie ważne, kiedy po obiedzie musimy wrócić jeszcze do pracy. Klasyczną potrawą,która nie tylko pozwoli zapanować nad uczuciem głodu, ale i przyniesie ulgę w upalne dni jest chłodnik, który w menu restauracji „Zagroda Bamberska” jest podawany z jajkiem, koperkiem i kulkami melona.


Kolejne przystawki, które rozbudzą nasz apetyt to krucha sałata z dojrzewającą karkówką, siekanym patisonem i winegret balsamicznym czy tatar z bałtyckiego śledzia podawany z zielonym ogórkiem i kurkami marynowanymi.
Kolejne nowości to dania główne. Wśród nich znajdą się takie pozycje jak: dorsz zapiekany z warzywami i podawany z sosem serowym, bułką tartą, pierś z kurczaka z makaronem domowym, świeżymi pomidorami i natką pietruszki oraz podroby jak siekana wątróbka wieprzowa z czerwoną cebulą i puree chrzanowym. Cena każdego z dań głównych to 19 zł i można je zamawiać zupełnie osobno bez przystawki.

Czym byłby jednak lunch bez deseru? I o tym pomyślał Roman Kosmalski, Szef Kuchni Zagrody Bamberskiej. Do propozycji lunchowej dodano bowiem ciasto dnia.

Warto przypomnieć, że restauracja „Zagroda Bamberska” działa zgodnie z filozofią Slow Food, co oznacza, że wszystkie dania są przygotowywane ze świeżych składników, dostarczanych przez regionalnych rolników. Trudno zastąpić tak pełnowartościowy posiłek czymś innym. Zwłaszcza, że w Zagrodzie lunch można spożywać w pięknym ogrodzie. Restauracja „Zagroda Bamberska” to idealne miejsce dla każdego Poznaniaka i goszczącego Poznań turysty.
Poniedziałek – piątek w godzinach od 11:00 do 15:00.

Więcej na: www.restauracjazagrodabamberska.pl
Zagroda Bamberska
ul. Kościelna 43 Poznań


Remigiusz Dudek,

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Hotele i restauracje
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS