< WRÓĆ DO Nowości produktowe

MANITOWOCice NEO - Nowa podblatowa kostkarka do lodu – Nowość na rynku !

Nowości produktowe2013-03-11

Manitowoc Ice ma orientację skierowaną na rozwój najbardziej innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań do produkcji lodu w biznesie HoReCa. Nasza nowa kostkarka NEO skupia wszystkie najlepsze cechy w jednym urządzeniu! Zapewnia nowy poziom wydajności, wewnętrzną inteligencję oraz ułatwia pracę. Produkcja i przechowywanie lodu – kostkarki podblatowe . Idealna do restauracji, barów, kawiarni lub do kiosków na stadionach.

WYDAJNOŚĆ -  W ciagu 24 godzin jest w stanie wytworzyć nawet do 17 kg więcej lodu niż istniejące na rynku modele.

NEO są niezrównane w oszczędności energii. Wszystkie kostkarki NEO są chłodzone powietrzem. Modele spełniają z nadwyżką NORMY ENERGY STAR. Jest to 100% wzrost oszczędności w porównaniu z istniejącymi podblatowymi kostkarkami  Manitowoc.

NIEZAWODNOŚĆ - Niezawodność jest również mocną stroną kostkarek NEO. Solidna konstrukcja obudowy, sprawdzone i wypróbowane pionowe parowniki (wyłącznie w Manitowoc) i przemyślana modułowa konstrukcja umożliwia łatwą obsługę i czyszczenie urządzenia. Nasze kostarki zostały poddane licznym i rygorystycznym testom, tworząc przy tym nowy standard wydajności w kostkarkach do lodu. Manitowoc NEO jest pierwszą podblatową kostkarką do lodu która oferuje użytkownikom  informacje zwrotne dotyczące swojego funkcjonowania i wydajności. 

INTELIGENCJA - Obsługa za pomocą ikon. Ikony są podświetlane wskaźnikami LED. Wskaźniki pokazują informacje dotyczące: zasilania, opóźnienia produkcji, czyszczenia, zapełnienia pojemnika oraz serwisu. Bardzo dobrze usytuowane przyciski umożliwiają łatwe uruchamianie urządzenia i brak konieczności schylania się.

"Opóźnienie" jest kluczową funkcją NEO, pozwalającą użytkownikom ustawić opóźnienie w wytwarzaniu lodu na 4, 12 lub 24 godziny. Możliwe jest lepsze zarządzanie produkcją lodu i wody a przy tym zapewnia oszczędność energii. Po upływie czasu opóźnienia, urządzenie automatycznie wznawia produkcję lodu.  Ta przyjazna dla środowiska funkcja jest idealnym rozwiązaniem podczas kiedy pub lub hotel jest zamknięty lub otwarty tylko przez określoną część dnia.

 ZALETY - Manitowoc stawia nacisk na normy w zakresie ergonomii, czystości i łatwości obsługi. NEO jest łatwa do utrzymania w czystości dzięki zaokrąglonym narożnikom. Zaawansowane funkcje, takie jak np. korzystanie z pokrętła, aby uzyskać dostęp do szybszego czyszczenia bez konieczności stosowania narzędzi. Nowe panele zewnętrzne są łatwe do czyszczenia i odporne na odciski palców. Ponadto nowa osłona konstrukcji wyposażona jest w wygodny uchwyt, co ułatwia obsługiwanie urządzenia.

SERWIS - NEO ucieleśnia najlepsze zasady konstrukcji modułowej, dzięki temu serwisowanie maszyny stało się prostsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Krótsze czasy przestojów serwisowych czyli mniej kosztów -  gdy konieczne jest przeprowadzenie serwisu po upływie okresu gwarancji. Niezawodna i łatwa w obsłudze NEO zapewnia lód wszędzie tam gdzie i zawsze kiedy jest to potrzebne!

Po raz pierwszy w Polsce   ManitowocICe NEO  zobaczyć będzie można na stoisku MANITOWOC Foodservice, stoisko nr. 38, Hala A na targach Eurogastro w Warszawie w dniach 20 – 22 Marca 2013. ZAPRASZAMY! MANITOWOC Foodservice Polska: +48.790 828 828.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS