< WRÓĆ DO Nowości produktowe

CONVOTHERM CONVOBake - Rewolucja w wypiekaniu pieczywa

Nowości produktowe2013-03-05

Rewolucja w wypiekaniu pieczywa dzięki nowemu urządzeniu CONVOBake z opatentowanym Systemem Zamkniętym ACSTM, który podnosi trwałość produktów, redukuje czas pieczenia nawet do 10% oraz umożliwia obniżenie temperatury pieczenia nawet o 20% !!!

Kluczowe słowa charakteryzujące nowy CONVOBake to: Bardzo prosta obsługa, Niezawodność, Elastyczność, Bezpieczeństwo

Bardzo prosta obsługa – dzięki panelowi sterującemu easyTOUCH zawierającego zdjęcia produktów. Zabezpieczony/ograniczony dostęp do programów zatwierdzonych przez użytkownika dzięki funkcji EasySystem. Optymalne wyniki poprzez zautomatyzowane rozgrzewanie wstępne.

Niezawodność -  charakteryzuje się wyjątkową jakością oraz trwałością która gwarantuje ekonomiczność i zapewnia zachowanie odpowiedniego stosunku JAKOŚCI DO CENY.

Elastyczność – możliwość ustawienia urządzeń jedno na drugim, dzięki czemu w tym samym czasie może być wykonywana równoległa produkcja w zupełnie innych parametrach. W jednym czasie zwiększona rożnorodność  wypieku. Poprzez system chowanych drzwi instalacja możliwa jest nawet na niewielkich powierzchniach.

Bezpieczeństwo – każdy stara się pracować w bezpiecznym środowisku. Dzięki unikalnym/chowanym drzwiom redukujemy ryzyko poparzeń o gorącą wewnetrzną powierzchnię drzwi. CONVOBake zadbał również o higienę i zainstalował antybakteryjną rączkę przy drzwiach.

CONVOBake - to idealny piec piekarniczy zarówno dla dużych jak i małych pomieszczeń, wszędzie tam gdzie ceni się JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO i NIEZAWODNOŚĆ.

Po raz pierwszy w Polsce CONVOBake zobaczyć będzie można na stoisku MANITOWOC Foodservice, stoisko nr. 38, Hala A na targach Eurogastro w Warszawie w dniach 20 – 22 Marzec 2013. ZAPRASZAMY! MANITOWOC Foodservice Polska: +48.790 828 828.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS