< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Perfekcja i design –czyli nowy robot w rodzinie marki Kenwood

Nowości produktowe2012-06-29

W  czerwcu na polskim rynku zadebiutował nowy robot kuchenny marki Kenwood – KMC570.

Niezastąpiony robot planetarny zarówno dla wymagających kucharzy jak i pasjonatów gotowania. Gdy przygotowanie posiłków znaczy dla Ciebie więcej niż codzienny obowiązek, gdy jest wyzwaniem i pasją, gdy masz większe grono rodzinne lub często zapraszasz gości - to jest idealny model robota kuchennego dla Ciebie. Twoje umiejętności i kulinarna wyobraźnia w parze ze sprawnością robota KMC570 gwarantują niepowtarzalny rezultat za każdym razem. To jakbyś miał dodatkową parę rąk do pomocy w kuchni.  Misa o pojemności 4,6 l  i silnik o mocy 1000W pozwolą na spełnienie wielu kulinarnych marzeń.

Jak na KM przystało także ten model będzie się charakteryzował mocną, metalową obudowa w kolorze szczotkowanej stali  - wykonanie będąca gwarancją trwałości i niezawodności.

Robot posiada funkcję mieszania planetarnego, polegająca  na wykonywaniu przez końcówkę roboczą obrotów wokół własnej osi, przy jednoczesnej pracy dookoła ścianek misy, co zapewnia dotarcie końcówki do wszystkich obszarów misy, a tym samym doskonały efekt mieszania.
Wszystkie składniki potrawy, idealnie wymieszane w misie świadczą o wyjątkowej skuteczności mieszania planetarnego. Większość mieszadeł obraca się ruchem okrężnym, natomiast końcówki robocze urządzeń firmy Kenwood poruszają się planetarnie. Mieszanie planetarne polega na tym, że mieszadło obraca się w jednym kierunku, zaś ramię w przeciwnym, co zapewnia dokładne zebranie składników ze ścianek misy, niezależnie od tego czy ubijane jest jedno jajko czy mieszane jest 2,5 kg ścisłego ciasta chlebowego.
W skład zestawu wchodzą trzy standardowe mieszadła: 
Mieszadło K posiadające nie tylko niepowtarzalny wzór, ale będące  również sposobem na uzyskanie doskonałych efektów za każdym razem. Mieszadło K ( całe wykonaneze stali nierdzewnej) dotrze do każdego miejsca w misie
Trzepaczkę, która  idealnie sprawdzi się przy  ubijaniu śmietany do tart, deserów z bitej śmietany i kremu, biszkoptów, ciast i profiteroli lub musów, sufletów czy serników.
Hak do ciasta, którego koncepcja wzorowana jest na akcesoriach z profesjonalnych cukierni i czerpie z nich inspirację zagniata ciasto szybko i skutecznie, raz za razem, tak aby zadziwić efektem uzyskanej gładkości i pulchności ciasta.
Wbudowane w robota gniazda szybkich i wolnych obrotów pozwalają na zastosowanie wielu  (ponad 20!) różnorodnych przystawek pozwalających spełnić nawet najbardziej wyrafinowane wymagania kulinarne. Wśród nich m.in.: maszynka do mielenia mięsa, wyciskarka do cytrusów, sokowirówka czy młynek.
Standardowo robot jest wyposażony w blender wykonany ze szkła termicznego pozwalający wytrzymać różnice temperatur w zakresie 100 st. Tym samym można w nim miksować zarówno zimne jak i gorące rzeczy.

Dodatkowo, robot wyposażono w blokady bezpieczeństwa, które zastosowano przy misie, pokrywach napędów i systemie podgrzewania, mają na celu zapewnienie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa.
Robot jest dostępny od czerwca 2012r. w wybranych sieciach partnerskich.
Więcej szczegółów na stronie internetowej
www.kenwood.pl

Kinga Zwierzchowska                                       
PR Manager

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS