< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Franke na mediolańskich targach Eurocucina 2012

Nowości produktowe2012-04-23

 

Franke, wiodący producent systemów kuchennych, znany z jakości i wzornictwa, na tegorocznych targach Eurocucina 2012, odbywających się w dniach 17-22 kwietnia w Mediolanie, pokaże projekty oparte na założeniach: doskonałość, design, innowacja oraz luksusowa technologia.
Tegoroczne stoisko firmy Franke zajmie ponad 600 metrów kwadratowych ekspozycji w strefie o nazwie Technologia dla Kuchni, zarezerwowanej dla największych producentów sprzętu AGD i okapów kuchennych. Oprócz targowego stoiska, Franke weźmie także udział w wyjątkowym wydarzeniu poświęconemu wzornictwu o nazwie Fuori Salone. Cztery różne koncepcje zaproponowane przez czterech projektantów pochodzących z Indii, Chin, Francji oraz Włoch, zostaną pokazane w samym centrum Mediolanu.
Targowe propozycje Franke to produkty przede wszystkim funkcjonalne, ale również zaprojektowane, aby inspirować, stanowiąc wyjątkową propozycję wzorniczą, wpisującą się we współczesny styl życia.  Lifestylowa odsłona urządzeń do zabudowy, ukazująca najbardziej inspirujące elementy, niespotykane połączenia i praktyczne akcesoria do kuchni przyszłości będzie potwierdzeniem tego jak piękny design połączony z know how przekłada się na funkcjonalne produkty.
Eurocucina to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz. Spośród setek tysięcy odwiedzających targi, duża część gości pochodzi z spoza Włoch, co stanowi doskonałą okazję, aby pokazać ofertę międzynarodowej publiczności.


Agnieszka Szlendak      
Agencja PR Estoria.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS