< WRÓĆ DO Wydarzyło się

IV Międzynarodowe Warsztaty Gastronomiczno- Hotelarskie

Wydarzyło się2012-03-29
.
09 marca 2012r.
w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Bytomiu odbyły się IV Międzynarodowe Warsztaty Gastronomiczno – Hotelarskie
W tym roku hasłem przewodnim było „W zdrowym ciele zdrowy duch”.  Uczestniczyli w nich goście z kraju i zagranicy (Dania, Finlandia, Portugalia, Niemcy).



Gośćmi specjalnymi byli Jean Bos - Prezes Europejskiego Stowarzyszenia Kucharzy Euro-Toques Polska, Dyplomowany Mistrz Kucharski Belgii i Francji, twórca Akademii Kuchni Molekularnej w Polsce, "Najlepszy Kucharz Świata 2006", Laureat Oskara Kulinarnego 2008 w Polsce oraz Wiesław Ambros – Prezes Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej, znawca kuchni staropolskiej i myśliwskiej. Ponadto: Paweł Antas - Wiceprezes Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej, Michał Jarzombek - Polska Akademia Sztuki Kulinarnej, Szef Kuchni Hotelu DeSilva Inn Katowice Pyrzowice, Sebastian Humski - Szef Kuchni Zajazdu Hetman w Kroczycach - absolwent szkoły, Paweł Peroń - Założyciel Krakowskich Warsztatów Carvingowych Carving Team Poland, Krzysztof Drabik - absolwent szkoły, wielokrotny Mistrz Polski, Mistrz Chin i Dalekiego Wschodu w barmanstwie typu flair, Robert Ciechomski - były szef kuchni Makro Centrum Rozwoju Firm, obecnie specjalista ds. kluczowych klientów HoReCa, Paweł Grabowski - Polska Akademia Sztuki Kulinarnej - absolwent szkoły, Błażej Walczykiewicz - pracownik międzynarodowego koncernu kawowego Strauss Cafe, barista i trener z kilkuletnim doświadczeniem oraz certyfikowany sędzia Speciality Coffee Assotiation of Europe - Mistrzostw Polski Barista, Mariusz Czaja - szef kuchni Pałacu Kawlera w Świerklańcu, Damian Kupis - szef kuchni Pałacu Kawlera w Świerklańcu, Paweł Laskowski - Dyrektor Hotelu DeSilva Inn Katowice Airport, Sebastian Tomczyk - Specialist in Key Account Management Operations Department MAKRO Cash & Carry Polska S.A., Marzenna Konkolewska - public relation Euro -Toques Polska.

Goście z zagranicy:
FINN HELSING RAVN – Doradca zawodowy/Amu Fyn/Odense/Dania,
JOSE PEREIRINHA – Szef kuchni, nauczyciel zawodu/Salvatera De Magos/Portugalia, 
SIRPA JARVIMAKI - Szef kuchni, nauczyciel zawodu/Amisto/Finlandia, 
ANNA WYSOCKA PARTYKA - Gewerkstatt Bochum/Niemcy,
KERSTEN BIERMAN - AUSBILDER - Szef kuchni, nauczyciel zawodu /Gewerkstatt Bochum/Niemcy, 
WIESŁAW GRZENIA – przedstawiciel Cechu Rzemieslnikow/Centrum Szkoleniowe Mlodziezy/Recklinghausen/Niemcy.
Głównymi organizatorami imprezy, oprócz szkoły, byli Urząd Miasta w Bytomiu, Hotel DeSilva Inn Katowice Pyrzowice Airport, Makro Cash&Carry Polska, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Hestia, Zajazd Hetman w Kroczycach. Ponadto w organizację Warsztatów włączyła się spora grupa sponsorów. 
W ramach Warsztatów odbyło się wiele konkurów oraz pokazów dla uczniów.


1. Międzynarodowy Konkurs Młodych Kucharzy- Konkurs dla uczniów szkół gastronomicznych z zagranicy oraz uczniów ZSG-H w Bytomiu

Jury Degustacyjne: 
1. Wiesław Ambros (przewodniczący) – prezes Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej 
2. Jean Bos (przewodniczący) - Prezes Euro Toques Polska 
3. Paweł Antas - Wiceprezes Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej 
4. Robert Ciechomski - były szef kuchni Makro Centrum Rozwoju Firm, obecnie specjalista ds. kluczowych klientów HoReCa 
5. Maciej Wawryniuk - Doradca Kulinarny Kamis S.A. 
Jury Techniczne: 
1. Paweł Grabowski – Polska Akademia Sztuki Kulinarnej 
2. Robert Kopeć - Polska Akademia Sztuki Kulinarnej 
3. Zbigniew Szeląg – sekretarz Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej

Zwycięzcy:
 I miejsce  (drużyna przygotowana przez szefa kuchni Hotelu Monopol w Katowicach Mariusza Kotkowskiego)
Łukasz Nicpoń/ Zespól Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich, Bytom, Polska 
Żaneta Rogula/ Zespól Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich, Bytom, Polska 
II miejsce 
Ana Almeida/ Salvatera De Magos, Portugalia 
Tiago Rosa/ Salvatera De Magos, Portugalia 
III miejsce 
Emilia Kollanus/ Amisto, Porvo, Finlandia 
Rinna Nieminen/ Amisto, Porvo, Finlandia 


Osobowość kulinarna IV Międzynarodowych Warsztatów 
Łukasz Nicpoń 
Puchar Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej za wierność tradycji kuchni polskiej 
Dawid Domin (uczeń przygotowany prze szefa kuchni Hotelu DeSilva Inn Katowice Pyrzowice Michała Jarzombka)
Krzysztof Konieczny
1. Szkolny Mistrz Carvingu
Jury : 
1. Paweł Peroń - Założyciel Krakowskich Warsztatów Carvingowych Carving Team Poland,
2. Pokorska Anna – Ergo Hestia, 
3. Dariusz Mączka – nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSG-H w Bytomiu, 
4. Janina Neuman - nauczyciel zajęć praktycznych ZSG-H w Bytomiu. 

Zwycięzcy:
I miejsce Patryk Skoneczny 
II miejsce Kamil Mirowski 
III miejsce Gracjan Perek 
Wyróżnienie Agnieszka Zielińska

2. Konkurs nakrywania stołów

Jury:
1.Barbara Słomka – przewodnicząca – Florysta – Aranżer, Studio Florystyczne „Stokrotka” w Bytomiu, 
2. Rafał Kominek – firma Oerlemans, 
3. Mariola Roykiewicz – dyrektor Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi w Bytomiu, 
4. Dorota Krężel – nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSG-H w Bytomiu, 
5.Krzysztof Brol – nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSG-H w Bytomiu.


Zwycięzcy:

 I miejsce Magdalena Siwczyk, Przemysław Pałys
II miejsce Patrycja Paruzel, Alicja Marzec 
III miejsce Aleksandra Adamczyk, Karina Dyngus 
Wyróżnienie Natalia Świrad, Krzysztof Paruzel

3. Konkurs barmański
Jury:
Leszek Machoń – mistrz barmański, Restauracja FIGARO, 
Tadeusz Czapla – mistrz barmański, 
Małgorzata Różańska-Markowska – kierownik zakładu SELGROS , hala Bytom, 
Ewa Sowa – kierownik zakładu SELGROS , hala Bytom,
Aureliusz Tracz – przedstawiciel SELGROS , hala Bytom, sommelier 


Zwycięzcy:
I miejsce Paweł Klimczak 
II miejsce Wojciech Kozera 
III miejsce Karolina Przeworczy
Pokazy: 
1. Pokaz Carvingu (Paweł Peroń)
2. Pokaz barmański (Krzysztof Drabik wraz z uczniami szkoły)
3. Samba, Zumba (Pure)
4. Konsultacje trenerskie (Pure)
5. Pokaz makijażu (Oriflame)
6. Badanie poziomu nawilżenia skóry (Oriflame)
7. Pokaz masażu (Zespół Szkół Policelnych w Bytomiu)
8. Porady: suplementy diety, koktaile na przemianę materii (Oriflame)
9. Pokaz platformy wibracyjnej (Martess Spa & Massage)
10. Pokaz baristy (Błażej Walczykiewicz - Strauss Cafe)
11. Pokazy zabiegów odchudzających; Urządzenie 3 Max (Yasumi, Bytom)
12. Pokazy z wykorzystaniem sprzętu Octoline; Oxybrazja, Jonolifting, Jonoforeza (Yasumi, Bytom)


O popularności Warsztatów świadczy spora grupa uczestniczących w nich osób. Wśród gości znaleźli się między innymi: Poseł na Sejm RP Jacek Brzezinka, Senator RP Andrzej Misiołek, Prezydent Miasta Bytomia Piotr Koj wraz z zastępcami Haliną Biedą oraz Mariuszem Wołoszem, przedstawiciele władz oświatowych na czele z zastępcą Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty Mirosławem Papiernikiem, radni Miasta Bytomia, przedstawiciele związków zawodowych Anna Cholewińska i Alfred Pyrk, naczelnik Wydziału Edukacji Marcin Popławski, dyrektorzy gimnazjów z Bytomia i Piekar Śląskich, dyrektorzy bytomskich szkół ponadgimnazjalnych, właściciele oraz managerowie hoteli i restauracji, przedstawiciele prasy i telewizji.
Wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejną, V edycję, już za rok!
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.