< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Winterhalter zawsze krok przed konkurencją

Nowości produktowe2012-03-07


Czas to czynnik, na który nie mamy wpływu. W ciągu 24 godzin musimy zdążyć się wyspać, popracować, zająć się rodziną i jeszcze zrobić zakupy. Coraz częściej Polacy wybierają możliwość dokonania zakupów przez Internet. Zresztą nie tylko Polacy. Na całym świecie ludzie wybierają coraz częściej tę formę z uwagi na liczne korzyści a przede wszystkim na oszczędność czasu. Najczęściej kupowane są książki, kosmetyki, odzież, obuwie ale i sprzęt AGD.  Dzisiaj każda licząca się na rynku firma powinna oferować swoim Klientom możliwość dokonywania zakupów online.
Jakie są korzyści zakupów online?
Plusów jak i minusów jest wiele. Przy czym korzyści wydaje się być więcej, tak zresztą twierdzą sami kupujący. Wspomnieliśmy o czynniku podstawowym jakim jest czas. W codziennym pędzie zawsze znajdziemy chwilę by poklikać i znaleźć coś dla siebie. Ponadto dostępność produktów jest znacznie większa niż w przeciętnym sklepie. Oszczędność pieniędzy – z pewnością tak, najczęściej oferowane produkty  opatrzone są specjalnymi promocyjnymi cenami.  Nie wspominając już o wygodzie i wszelkich dodatkowych informacjach, które nasz Klient Online może uzyskać czytając opinie oraz przeszukując fora dotyczące interesującego go produktu.


Pierwsze sklepy internetowe
Pierwsze sklepy internetowe powstały w latach 80. ale prawdziwe ożywienie nastąpiło w roku 1992, 20 lat temu. Od tego czasu dużo się zmieniło, przede wszystkim świadomość Klienta, dostęp do internetu, szeroka gama produktów i można by wymieniać jeszcze wiele innych kwestii.
Pod koniec 2011 roku firma Winterhalter Gastronom Polska również dołączyła do grona firm oferujących swoje produkty w sieci. Jest o czym mówić, ponieważ to pierwszy tego typu sklep, który został uruchomiony przez firmę producencką i to w branży gastronomicznej.
W sklepie Winterhalter Online można zapoznać się z szeroką gamą zmywarek przeznaczonych dla Gastronomii, Cukierni, Piekarni jak również Przemysłu Spożywczego i Mięsnego.
Sklep www.winterhalter-online.pl jest łatwy w obsłudze i tak zorganizowany, iż nie od razu kupuje się zmywarkę. Najpierw można ją samodzielnie skonfigurować według indywidualnych potrzeb, tak aby zakupiony sprzęt spełniał wszystkie wymogi Klienta. Oprócz zmywarek można tam znaleźć urządzenia uzdatniające wodę i osprzęt, które idealnie uzupełniają ofertę maszyn, a bez których efekt zmywania nie zawsze jest taki jakiego oczekujemy.


Jako lider europejskiego rynku zmywarek firma  Winterhalter dokłada wszelkich starań aby zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość obsługi zarówno przed jak i po sprzedaży. Po złożeniu zamówienia wybrana zmywarka zaledwie w ciągu tygodnia może zacząć dla Państwa pracować.
Sprzedaż produktów marki Winterhalter w systemie online prowadzona jest poprzez sieć Autoryzowanych Dealerów Online, których wykaz jest dostępny na stronie sklepu.
Ten sposób dystrybucji zapewnia Klientom Winterhalter bezpieczeństwo zakupu oraz prawidłowe funkcjonowanie produktów przez cały czas ich użytkowania.

Zapraszamy na zakupy: www.winterhalter-online.pl

Dorota Karwacka
PR Manager
Winterhalter Gastronom Polskawww.winterhalter-online.pl
www.winterhalter.com.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS