< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Celebruj chwile z przyjaciółmi, Cinzano i Alessandrą Scandellą

Nowości produktowe2011-11-09

Limitowana edycja Cinzano Bianco i Cinzano Rosso to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki. Tylko w październiku i listopadzie br. na opakowaniach Cinzano zagoszczą jedne z najpiękniejszych grafik autorstwa słynnej włoskiej artystki, Alessandry Scandelli. Pełne koloru i optymizmu prace przedstawiać będą idylliczne sceny z włoskiego życia.  Wraz z ich pojawieniem się na rynku 24 października rusza konkurs, w którym do wygrania będą grafiki  Scandelli.

Na niezwykłą podróż do Włoch przepełnionych różnymi smakami, dobrą zabawą oraz celebrowaniem pięknych chwil pragnie nas zabrać włoska marka Cinzano. Przewodniczką w tej wyprawie będzie znana z pięknych grafik Alessandra Scandella, która zaprojektowała wspomniane grafiki specjalnie dla marki Cinzano. Scandella jest uwielbiana przez miłośników sztuki, gdyż w doskonały sposób potrafi uchwycić włoskie impresje, oddać niezwykły klimat miejsca, gdzie nowoczesność przeplata się z wielowiekową tradycją. Dzięki grafikom jej autorstwa możemy momentalnie przenieść się w idylliczną scenerię Półwyspu Apenińskiego.

Takie doznania z pewnością powinna dostarczyć również wyjątkowa edycja Cinzano, ozdobiona jednymi z najbardziej rozpoznawalnych prac tej artystki.  Na opakowaniach Cinzano zobaczymy m.in. widok gwarnej włoskiej ulicy, rzymskiej kawiarenki oraz kameralnego przyjęcia w Neapolu. Butelki Cinzano w swej stylistyce wpisują się charakterem w jeden z najmodniejszych  trendów w dziedzinie sztuki użytkowej, jakim jest artystyczne ozdabianie przedmiotów. Uzupełnieniem zestawu do celebrowania chwil z przyjaciółmi będą także zdobione grafiką Scandelli miseczki na fistaszki lub inne smakołyki, jak również podkładki pod drinki, które doskonale współgrają z ulubionym koktajlem Cinzano sączonym w gronie przyjaciół.

Na wielbicieli talentu artystki dodatkowo czeka wielka niespodzianka. Marka Cinzano przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym co tydzień można wygrać wydrukowaną na dużym formacie i elegancko oprawioną grafikę Alessandry Scandelli. Konkurs będzie trwał do 18 grudnia br. Wystarczy w kreatywny sposób za pomocą zgrabnej myśli lub fotografii odpowiedzieć na pytanie "Czym dla Ciebie jest celebrowanie chwil?" Szczegóły akcji na stronie www.celebrujchwile.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS