< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Czas na Przebudzenie z herbatą Pobudzenie „Czas na Herbatę”

Nowości produktowe2011-09-10

Wakacje się skończyły i ciężko Ci wrócić do pracy, jest to trudny czas dla każdego z nas. Ogarnia nas wtedy niepokój, a często nawet depresja. Lato się kończy, dni są coraz krótsze a i słońca coraz mniej.

Jak sobie z tym poradzić?

Mamy na to receptę! Samym rankiem, przed pracą czy szkołą, zaparz sobie filiżankę niezwykłej herbaty Pobudzenie dostępnej w sieci: „Czas na Herbatę”.

Jest to niesamowita mieszanka czarnej herbaty Yunnan, żeń-szenia, palczatki, jabłka
i aromatu. Dodatek żeń-szenia doda Ci energii, poprawi umiejętność koncentracji i zapamiętywania, zwiększy również odporność na stres.

Pamiętaj jednak, aby herbata Cię pobudziła trzeba ją parzyć ok. 3 minut, wtedy to do naparu przechodzi największa ilość związków kofeinowych (kofeina, teina, teofilina i teobromina) natomiast po ok. 5 minutach parzenia napar zamiast Cię pobudzić, uspokoi.

Zdecydowanie nie należy zaparzać herbaty powyżej pięciu minut - do naparu przenikają wówczas substancje pogarszające smak, a nawet mogące zaszkodzić zdrowiu pijącego. Jest więc mitem, że goryczka świadczy o mocy herbaty - w rzeczywistości jest to tylko objaw niewłaściwego zaparzania.

Herbata Pobudzenie „Czas na Herbatę” postawi Cię na nogi, doda radości i pomoże w codziennych zmaganiach w pracy i w szkole.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS