< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze

Smaki i zapachy włoskiej prowincji! Promocja od 8 sierpnia!

Nowości wydawnicze2011-08-05

Peter Pzzelli
Dom w Italii

przeł. Małgorzata Hesko-Kołodzińska
ISBN 978-83-08-04473-5
cena: 34,90 zł
premiera: 24 sierpnia

Dwoje samotnych ludzi, smaki i zapachy włoskiej prowincji oraz nadzieja, że nawet po największej życiowej burzy zza chmur może wyjrzeć słońce. Dom w Italii to książka o przyjaźni i miłości, która sprowokowała tysiące Amerykanów do marzeń o słonecznym śródziemnomorskim klimacie, tamtejszej kuchni i tradycji, a z lokalnego dziennikarza Petera Pezzellego zrobiła autora bestsellerów.

Peter Pezzelli urodził się i dorastał w Rhode Island, w Stanach Zjednoczonych, w rodzinie o włoskich korzeniach. Ukończył Wesleyan University. Przygodę z literaturą rozpoczynał, pisząc - jako wolny strzelec - artykuły do prasy lokalnej. Do napisania „Domu w Italii” zainspirowało go wspomnienie włoskiego regionu Abruzzo, gdzie znajdowała się rodzinna posiadłość jego babki.

Gdy książka zyskała miano bestsellera, Pezzelli postanowił napisać kolejne: „Kuchnię Franceski”, „Każdej niedzieli”, „Lekcje włoskiego” i „Villę Mirabellę”.
PROMOCJA SPRZEDAŻY na AMAZONKA.pl – smakołyki dla czytelników:

Od poniedziałku 8 sierpnia, aż do dnia premiery książki (24 sierpnia) Dom w Italii będzie można zamówić w sklepie Amazonka.pl w PRZEDSPRZEDAŻY w specjalnej ofercie. Osoby, które w podanym okresie zamówią tylko najnowszą książkę Petera Pezzellego otrzymają do zamówienia buteleczkę smakowej oliwy z włoskiego regionu Abruzzo (dostępna w kilku różnych smakach, dodawana do przesyłek losowo), którą ufundował sklep Oliwnygaj.eu. Ci zaś, którzy przez najbliższe dwa i pół tygodnia zamówią Dom w Italii i dowolną inną książkę tego samego autora otrzymają w prezencie koszyczek z włoskimi biszkoptami cantucci pochodzącymi także z regionu Abruzzo. Promocja jest ważna aż do wyczerpania puli prezentów. 


Wszystkim wielbicielom twórczości Petera Pezzellego życzymy smacznego! 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS