< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Morze promocji, czyli wakacje z Martin Braun

Nowości produktowe2011-07-20

Martin Braun, lider w branży surowców cukierniczych, piekarniczych i lodziarskich, wprowadza  na polski rynek kakaową polewę żelową CRISTALINE do powlekania ciast i owoców. Premiera nowego produktu jest częścią rozpoczętej letniej akcji „Morze korzyści, czyli wakacyjne promocje Martin Braun”. Tylko w czasie trwania programu Klienci mogą nabyć nowości produktowe oraz hity cukiernicze w atrakcyjnych cenach wraz z gadżetami niezbędnymi w pracy każdego cukiernika.

Wakacyjna akcja przygotowana przez Martin Braun rozpoczęła się 15 lipca i potrwa do końca września br. W promocji biorą udział produkty, które cieszą się popularnością Klientów podczas szkoleń produktowych oraz absolutne nowości rynkowe, wśród nich kakaowa polewa żelowa do powlekania ciast i owoców CRISTALINE.

CRITALINE jest gotowa do użycia na zimno, bezpośrednio z wiaderka. Nowa polewa Martin Braun jest odporna na kwaśne środowisko oraz stabilna podczas zamrażania. Nadaje wyrobom cukierniczym bardzo gładką powierzchnię oraz wyjątkowy połysk. Jest idealna dla wymagających cukierników do perfekcyjnego powlekania ciast i tortów. Zachodni Klienci podkreślają jej wyjątkowość w zastosowaniu do lustrzanej dekoracji i wykańczania deserów. W połączeniu z pastą GOLD  SPARKLE  skoncentrowaną złotą pastą żelową pozwala tworzyć wyjątkowe dekoracje wyrobów cukierniczych, deserów, lodów, ciast, a nawet owoców. CRISTALINE dostępna jest w wersji przeźroczystej oraz kakaowej.

- Żelowa polewa CRISTALINE to idealny produkt na lato. Stworzona przez najlepszych technologów, cieszy się ogromnym zainteresowaniem podczas naszych szkoleń. Dzięki swoim właściwościom świetnie nadaje się do powlekania zarówno ciast, jak i owoców, dlatego wprowadzamy ją właśnie latem – informuje Robert Sokół, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Martin Braun Sp. z o.o. 

Premierowy produkt koncernu to część trwającej właśnie letniej akcji „Morze korzyści, czyli wakacyjne promocje Martin Braun” . Obejmuje ona aż 8 produktów idealnych na lato, w tym:

- nowości: Gold Sparkle - złota pasta żelowa do dekoracji, Cristaline kakaowa – żelowa polewa do ciast  i owoców oraz biała wersja kremu-polewy Covela

- hity cukiernicze: Żelfix – środek zagęszczający do konfitur i nadzień owocowych, Alaski Express – wysokiej jakości stabilizatory zawierające kawałki owoców, Berliner Plus - mieszanka do produkcji pączków, żel Claro i krem do przekładania Cremile.

Wszystkie produkty dostępne są w specjalnych, letnich cenach lub z wyselekcjonowanym pod kątem przydatności w pracy cukierników gadżetami.

- Wakacyjna akcja promocyjna to odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Jak co roku przygotowaliśmy specjalny zestaw produktów, który idealnie sprawdza się w porze letniej. Aby zaproponować naszym Klientom bogatą ofertę produktową połączyliśmy w tej akcji nowości produktowe z uznanymi i cenionymi      od lat surowcami. Ofertę promocyjną uzupełniają specjalnie przygotowane gadżety cukiernicze. Cała wakacyjna akcja została przygotowana w wyniku obserwacji i sugestii naszych Klientów podczas spotkań    na szkoleniach Martin Braun. Liczę, iż przygotowane przez nas letnie atrakcje okażą się dla Nich pierwszą kroplą w „morzu korzyści” – informuje Robert Sokół, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Martin Braun Sp. z o.o.

Więcej o nowościach i wakacyjnej akcji promocyjnej na stronie internetowej:www.martinbraun.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać również w Biurze Obsługi Klienta Martin Braun:

nr tel. (+48 22) 814 52 59, e-mail: info@martinbraun.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS