< WRÓĆ DO Nowości produktowe

FRUGO - wraca na rynek

Nowości produktowe2011-06-10

Najbliższy weekend będzie świętem dla fanów kultowego FRUGO, niecierpliwie oczekujących jego powrotu na rynek. Już pojutrze tajemniczo czarny i mocno owocowy napój o niezapomnianym smaku pojawi się w sprzedaży w Krakowie. To na razie tylko wstęp do pełnej oferty smaków i kolorów długo oczekiwanego napoju, który pojawi się na sklepowych półkach w całym kraju w ciągu kilku tygodni.

Pokaz przedpremierowy zobowiązuje, dlatego czarne FRUGO pojawi się na krakowskim Rynku Głównym, w cukierni Ul lala, dając przedsmak tego, co czeka nas wszystkich już wkrótce. Jestem przekonana, że powrót FRUGO będzie wydarzeniem!” – powiedziała Paulina Włodarska, Marketing Manager w firmie FoodCare.

Fani FRUGO od lat czekali z nadzieją na jego powrót. Wraz z zakupem kultowej marki przez firmę FoodCare w marcu tego roku, powrót stał się faktem. Zgodnie z deklaracją, firma wprowadzi FRUGO do sprzedaży na terenie całej Polski już w lipcu br.

„Z dystrybucją ruszamy za kilka tygodni, ale minie jeszcze trochę czasu, zanim FRUGO znajdzie się w całej Polsce. Wszystkich fanów napoju prosimy zatem o cierpliwość obiecując w zamian ten sam niepowtarzalny smak, oparty na precyzyjnie przez nas odtworzonych recepturach. Naprawdę warto poczekać!” – dodała Paulina Włodarska.

Elzbieta Socha 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS