< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Ruszył dwunasty oddział Farutexu

Nowości produktowe2011-02-01

W Nikielkowie pod Olsztynem od dwóch miesięcy funkcjonuje dwunasty oddział firmy Farutex. Nowa placówka przejęła obsługę Klientów z regionu Warmii i Mazur, których dotychczas zaopatrywały oddziały z Bydgoszczy, Gdańska i Warszawy. Otwarcie nowego oddziału pozwoliło na zwiększenie płynności dostaw, a tym samym podniesienie poziomu obsługi klienta, co wpisane jest w misję firmy.

Farutex Sp. z o.o.

Nikielkowo 21A
10-376 Olsztyn

tel. +48 89 526 65 99 
fax +48 89 526 65 99

email: kupuj.olsztyn@farutex.pl

Farutex jest liderem wśród dystrybutorów żywności dla sektora HoReCa w Polsce. Oddziały firmy zlokalizowane są na terenie całego kraju: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Zielonej Górze, Będzinie, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy i Olsztynie. Firma posiada również dwie filie: w Kołobrzegu i Kłodzku. W tym roku Farutex obchodzi 20-lecie działalności na polskim rynku.

Firma ma w swojej ofercie ponad 4 tysiące produktów mrożonych, chłodzonych i suchych. Wiele z nich jest importowanych z zagranicy i dostępnych wyłącznie w firmie Farutex. Farutex współpracuje między innymi z takimi odbiorcami jak IKEA, Sphinx, Da Grasso, Hotele Qubus, Grupa Accor, stacje paliw Statoil, sieć kawiarni Empik, Costa i W Biegu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w roku 2008 Farutex powołał zespół Doradców Kulinarnych – Premium Cook. Zadaniem zespołu jest prowadzenie pokazów kulinarnych, prezentacja produktów z oferty oraz fachowa pomoc w zakresie optymalizacji kosztów potraw i doboru produktów w wyspecjalizowanych dziedzinach. 

Od sierpnia 2009 roku Farutex jest częścią Grupy Bidvest – międzynarodowej firmy usługowej, handlowej i dystrybucyjnej. Bidvest działa na czterech kontynentach i zatrudnia ponad 100 tysięcy pracowników. Bidvest Foodservice – filia zajmująca się handlem i dystrybucją żywności – zrzesza firmy będące liderami rynków w Wielkiej Brytanii (3663 First for Foodservice), Belgii i Holandii (Deli XL), Czechach i Słowacji (Nowaco), Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Horeca Trade), Australii (Bidvest First for Foodservice), Nowej Zelandii (Bidvest New Zealand), Hong Kongu i Singapurze (Angliss) oraz w RPA (Caterplus).

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS