< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Wigilia Euro -Toques Polska 2010

Wydarzyło się2010-12-23


 


W dniu 04.12.2010 r. w restauracji „Grodzka”, w Byczynie odbyła się uroczysta wigilia Stowarzyszenia Euro-Toques Polska. 

 Pomimo srogiego mrozu i ciągłych opadów śniegu, członkowie licznie zjechali się do tej urokliwej miejscowości, żeby wspólnie podsumować wydarzenia mijającego roku i zasiąść do wigilijnego stołu.

Rozpoczęło się od wspólnego obiadu. W tym miejscu wypadałoby złożyć ogromne podziękowania dla Ryszarda Feldmana, właściciela restauracji „Grodzka” za wspaniałe przyjęcie, gościnność i przepyszne jedzenie!

Kolejną częścią zjazdu było walne zebranie Członków Euro-Toques Polska. Jan Rado poprowadził zebranie, racząc gości świetną oprawą wizualną, okraszoną sporą dawką humoru. Jan przygotował również regulamin wewnętrzny ETP, który w ramach głosowania został jednomyślnie przyjęty przez wszystkich członków. Następnie głos zabrali Jacek Kempa (wiceprezes ETP) oraz Jean Bos (prezes ETP).
Podsumowaliśmy dokonania roku 2010, a po tym zajęliśmy się planowaniem kalandarza na rok 2011. Kilku z członków przedstawiło nowe pomysły. Na spotkaniu mieliśmy również przyjemność gościć kilku nowych członków.  Zebranie zakończyło się wręczeniem pamiątkowych, przepięknie wykonanych dyplomów, z tekstem Kodesu Honorowego Euro-Toques każdemu z członków ETP.

Kolejny raz mieliśmy zaszczyt gościć Wolfganga Menge, prezydenta Euro-Toques Niemcy. Wolfgang od dawna jest przyjacielem ETP i zawsze, kiedy czas mu na to pozwala, pojawia się na naszych zebraniach niosąc wszelką możliwą pomoc. Uczestniczył w wielu ważnych dla ETP wydarzeniach, za co z całego serca mu dziękujemy.

Członkiem honorowym ETP został Stefan Unterkircher, dzięki któremu nasi kucharze mają możliwość brania udziału w szkoleniach we Włoszech. Jest nam niezmiernie miło, że ludzie okazują nam taką przychylność i zaufanie. Stefan jest tego najlepszym przykładem.

Po sprawach związanych ze stowarzyszeniem nadszedł czas na przyjemności. Wszyscy członkowie, wraz ze sponsorami wspólnie zasiedli do wigilijnego stołu. Wigilia przebiegała w wesołym nastroju, jedzenie było wspaniałe, a salę wypełniały żywe rozmowy. Wśród ludzi dało się odczuć satysfakcję z tego, czego dokonaliśmy w całym roku 2010. Wielu z nas chciałoby już rozpocząć kolejny rok, żeby z jeszcze większym zapałem i w powiększonym gronie, dalej wykonywać „dobrą robotę”.  W trakcie wigilii członkowie otrzymali kolejny prezent. Czapki kucharskie z logiem Euro-Toques. 

Na koniec podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie serdeczne życzenia. Następnego ranka wszyscy rozjechali się w swoje strony. Kolejne spotkanie nastąpi już w roku 2011. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie dla nas tak owocny i udany jak rok 2010. A po cichu liczymy na to, że będzie jeszcze lepiej!

Ps. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować sponsporom Wigilii, firmom:  Farutex, Oerlemans, Limito, Tymbark, hurtownia ryb Drob-Fisch, hurtownia gastronomiczna Kamix, Restauracje Feldman, Bank Ochrony Środowiska,  PKO BP, QimiQ, Comercio Polska, Wiesław Szymczak.

Ponadto, dziękujemy Jackowi Kempie za zorganizowanie Wigilii, Janowi Rado za przygotowanie i przeprowadzenie walnego zebrania, a wszystkim przybyłym na spotkanie - za to że byli. Mimo bardzo trudnych warunkow pogodowych.

Marzenna Konkolewska
Public  Relations
Euro-Toques Polska

 


 

KOMENTARZE
2010-12-23Krzysztof Szulborski
Gratuluje Panowie super robota !!!!!!!!!!!!!!!!
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS