< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Nowości Bonduelle

Nowości produktowe2010-10-20

DUETY WARZYW I MIESZANKA O ŚRÓDZIEMNOMORSKIM CHARAKTERZE!

Bonduelle Twój partner w gastronomii ma dla Ciebie i Twoich gości wciąż nowe propozycje. Oferta produktów na rynek gastronomiczny obejmuje obecnie prawie 100  produktów. Są to warzywa apertyzowane w puszkach o poj. 850 i 2650 ml oraz w innowayjnych opakowaniach easy bag, warzywa mrożone w opakowaniach 1 i 2,5 kg, a ostatnio firma wzbogaciła swoje portfolio o gamę pieczarek. Firma proponuje warzywa zarówno podstawowe typu kukurydza, groszek czy kalafior jak i te, wykorzystywane w ekskluzywnej kuchni: zielone szparagi, szpinak w liściach, marchewka w kulkach, chrupiące sałatki.
Na specjalną uwagę zasługuje gama produktów „Minute”. Dzięki warzywom Minute, które są gotowane na parze podczas procesu produkcji, można zaoszczędzić czas i  energię. Dodatkowo warzywa Minute są gwarancją najwyższej jakości.


 Gotowanie na parze to najzdrowszy i najbardziej wartościowy sposób przygotowania warzyw! Zaawansowany proces przygotowania warzyw mrożonych MINUTE gwarantuje, że warzywa Bonduelle są gotowane bez soli, zachowują smak i witaminy, mają naturalną teksturę i naturalne, żywe kolory.

W gamie produktów mrożonych Bonduelle Food Service pojawiły się trzy nowe propozycje warzyw w technologii MINUTE.

Duet Marchwi w Plastrach i Duet Żółtej i Zielonej Fasolki Płaskiej oraz Mieszanka Warzywna Portugalska – mieszanka o południowym klimacie!

Wszystkie produkty charakteryzują się niepowtarzalnymi kolorami, a czas ich przygotowania, dzięki zastosowanej technologii, jest bardzo krótki.

Mieszanki te można przygotować w piecu konwekcyjnym lub na patelni. Można również rozmrozić w chłodni i serwować na zimno z sosami. Co ciekawe, czas przechowywania rozmrożonego produktu w warunkach chłodniczych wynosi 3 dni, z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa produktu.

Warzywa Minute to prawdziwe udogodnienie dla kucharzy: to oszczędność czasu, energii i przede wszystkim bardzo krótki czas oczekiwania dla klienta.

Duet Marchwi to kompozycja żółtej i pomarańczowej marchewki w plastrach.

Duet Żółtej i Zielonej Fasolki Płaskiej to mix fasoli płaskich pociętych na małe kawałki.

Mieszanka Portugalska w swoim składzie zawiera: fasolkę szparagową zieloną i żółtą, marchew, podsmażany bakłażan w kostkach i cebulkę.

Wszystkie produkty dostępne w opakowaniach 2,5 kg.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS