< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Profesjonalista w Twoim zespole - Kenwood Cooking Chef

Nowości produktowe2010-10-16

Robi dokładnie, to, co każesz, bez komentarzy i westchnień za placami. Bez zwolnień i czasu na przerwę. Nie skopiuje Twojej autorskiej receptury i nie zapomni o swoich zadaniach. Czy nie potrzebujesz takiego pomocnika? Kenwood Cooking Chef to urządzenie, które posiada zintegrowaną funkcję mieszania i gotowania . 

Zobacz film 

Wykona także wszystkie najczęściej powtarzane w kuchni czynności: rozdrabnia i kroi, miesza, ubija, wyrabia i łączy składniki, do każdej z potraw. W zależności od przepisu wybierasz właściwą funkcję, ustawiasz prędkość mieszania i temperaturę podgrzewania, Cooking Chef pracuje samodzielnie, a ty możesz zająć się innymi czynnościami.

W gotowaniu liczy się dokładność i czas, teraz wiele zadań możesz powierzyć robotowi kuchennemu, który nigdy nie zawodzi. Każdy przepis, każdą potrawę możesz przygotować z pomocą robota Kenwood Cooking Chef. Wyposażony w płytę indukcyjną
Kenwood Cooking Chef oferuje niespotykane dotąd kulinarne możliwości, potencjał wszystkich dań, z całego świata masz teraz pod ręką. Co i kiedy przygotujesz z jego pomocą zależy wyłącznie od ciebie, no i dostępności składników.

Robot Kenwood Cooking Chef łączy w sobie profesjonalizm, jakość i wszechstronność robotów  planetarnych z dodatkową funkcją indukcyjnego gotowania w misie. Gotowanie indukcyjne jest technologią charakteryzującą się dużą oszczędnością energii, jest bezpieczne i gwarantuje pełną kontrolę procesu przygotowania potrawy. Kolejną niepowtarzalną i innowacyjną cechą robota Kenwood Cooking Chef  jest możliwość kontrolowania temperatury wewnątrz misy. Misa gotująca o pojemności 6,7 litra posiada dodatkową aluminiową wkładkę oraz powłokę ze stali nierdzewnej, co zapewnia idealne rozprowadzenie ciepła.

Urządzenie wyposażone jest w zegar, aby zapewnić użytkownikowi większą kontrolę procesu przyrządzania potraw. Zegar posiada funkcję odliczania lub zliczania czasu i można go ustawiać w zakresie
od 5 sekund do 3 godzin.

 

 

  

Cooking Chef – podobnie jak inne roboty marki  Kenwood – posiada funkcję mieszania planetarnego. Mieszadło obraca się w jednym kierunku, zaś ramię w przeciwnym, co zapewnia dokładne zbieranie składników z misy, a w rezultacie idealny efekt mieszania.

Nowatorska funkcja umożliwiająca ustawienie odpowiedniej kombinacji prędkości, sposobu mieszania i temperatury pozwala na jednoczesne gotowanie i mieszanie, a użytkownik mając wolne ręce może zająć się czymś innym.

Robot wyposażony jest w zestaw pięciu przystawek mieszających: mieszadło Ka, trzepaczka i ubijak, mieszadło elastyczne i uniwersalne uzupełnione o  blender, melakser i kosz do gotowania na parze. Dodatkowo urządzenie wzbogacić można o zestaw wybranych przystawek: do wyrobu makaronu, do lodów, maszynkę do mięsa, przystawkę do obierania ziemniaków, sokowirówkę, wyciskarkę do cytrusów, młynek i zestaw tarcz do krojenia, szatkowania, rozdrabniania i wiele innych.

 


 

 
 

Gotowanie może być sztuką i ceremonią, ale nie musi być trudne. Kompozycje lokalnych składników, tradycyjne lub nowoczesne przepisy, wzbogacone czasem oryginalnym dodatkiem, etniczną nutą lub szczyptą wyobraźni mają teraz wspólny mianownik – Kenwood Cooking Chef. Przygotowanie indyjskiego curry, sosu do spaghetti, risotto czy gulaszu jest teraz prostsze i szybsze. Jogurtowy dip, waniliowy mus, czekoladowa polewa – niezależnie, co masz ochotę przygotować, Kenwood Cooking Chef sprosta każdemu wyzwaniu. Warto korzystać z tak uniwersalnego i wszechstronnego pomocnika w przygotowywaniu i gotowaniu codziennych potraw i dań.

 

 

Urządzenie używane jest przez najlepszych Szefów Kuchni – takich jak Kurt Scheller, który na co dzień używa go w swojej Akademii Kulinarnej (www.schelleracademy.pl)


 


 

 

O urządzeniu Kenwood Cooking Chef mówi: “Szczególnie chwalę sobie Cooking Chefa, gdyż uwielbiam risotto, a dzięki temu urządzeniu nie muszę przez 20 – 25 min bez przerwy czuwać i mieszać w garnku. Wystarczy, że w określonej kolejności wrzucę wszystko do misy i pyszne danie zrobi się niemalże samo."

Zobacz więcej przepisów jakie możesz wykonać używając Cooking Chef’a


KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS