< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Piekarskie Nowości w ofercie Martin Braun

Nowości produktowe2010-10-03

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Martin Braun, lider w branży cukierniczej i piekarniczej, wprowadził do swojej oferty dwie nowe mieszanki do wyrobu pieczywa: Mix Marchewkowy 50% oraz Mix Czosnek Niedźwiedzi 25%. Z okazji Międzynarodowego Dnia Chleba obie mieszanki dostępne są do końca października w specjalnej promocji.

Mix Marchewkowy 50% jest doskonały do produkcji pszennego chleba, bagietek i bułek. Zawiera płatki  z marchwi oraz nasiona: pestki słonecznika, siemię lniane, kukurydzę, a także przyprawy (między innymi aromatyczny pieprz Cayenne). Pieczywo produkowane na bazie Mixu Marchewkowego 50% charakteryzuje się doskonałym, naturalnym smakiem. Nadaje się do bezpośredniego i odroczonego procesu fermentacji, jak i do mrożenia. Mix Marchewkowy 50% dostępny jest w opakowaniach po 25 kg.

Mix Czosnek Niedźwiedzi 25% to produkt naturalny, zwierający enzymy i witaminy. Głównym składnikiem tej mieszanki są zielone liście czosnku niedźwiedziego, dzięki którym pieczywo delikatnie pachnie, nie mając przykrego aromatu czosnku pospolitego, a jednocześnie jest źródłem wielu witamin, soli mineralnych  i naturalnych antybiotyków. Pieczywo na bazie Mixu Czosnek Niedźwiedzi 25% długo zachowuje świeżość. Mieszanka daje również możliwość produkcji z odroczonym procesem fermentacji. Mix Czosnek Niedźwiedzi 25%  dostępny jest w opakowaniach po 25 kg. 

-– Mix Marchewkowy i Mix Niedźwiedzi to uznane i cenione produkty w Niemczech. Mam nadzieję,   że zdobędą zaufanie również wśród polskich Klientów -  informuje Marcin Komorowski, Członek Zarządu Martin Braun Sp. z o.o.  

Obie  mieszanki dostępne są w październiku w specjalnej promocji z okazji Międzynarodowego Dnia Chleba. Do każdego zakupionego worka zapaska piekarska gratis.

Więcej o produktach Martin Braun na stronie internetowej: www.martinbraun.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS