< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Nowości detaliczne marki ABRAMCZYK i CYKORIA

Nowości produktowe2010-09-21

Nototenia

Należy do rodziny morskich ryb okoniokształtnych,
Najczęściej występuje w zimnych morzach Antarktyki oraz chłodnych wodach półkuli południowej. Charakteryzuje się wydłużonym ciałem o srebrzysto-niebieskiej barwie. Białe i delikatne mięso nototenii do złudzenia przypomina mięso znanej nam wszystkim kerguleny także pod względem braku drobnych ości, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci.

Ryby i owoce morza marki Abramczyk są produktami najwyższej jakości. Ich doskonałe walory smakowe i odżywcze wynikają z rygorystycznego podejścia do warunków ich połowu i transportu oraz wyboru odpowiednich odmian danych gatunków. Większość z nich żyje bowiem w krystalicznie czystych wodach oceanów lub pochodzi z ekolgicznych hodowli, w których stosuje się wyłącznie wyselekcjonowany pokarm, co w sposób bezpośredni wpływa na jakość produktów.

Dostępne opakowania: 600 g
Cena: 8,99 zł/szt
Wprowadzone: IX 2010

Soda oczyszczona marki Cykoria

Produkt o szerokim zastosowaniu spożywczym i nie tylko. Można ją stosować jako środek spulchniający przy przygotowywaniu różnego rodzaju placków z dodatkiem mąki, cukru, jaj oraz przy wypieku ciast piernikowych. Może służyć do neutralizowaniu kwasowości np. kompotów. Ma także zastosowanie jako składnik proszków do pieczenia, napojów gazowanych oraz preparatów zobojętniających w lecznictwie a także do zmiękczania wody.
Doskonałą jakość sody oczyszczonej marki Cykoria gwarantuje ponad 120 letnia tradycja firmy  oraz ergonomiczne opakowanie, pozwalające na zachowanie świeżości produktu przy wielokrotnym zamykaniu i otwieraniu opakowania.
60g opakowanie kosztuje 0,65zł.

Żelatyna wieprzowa marki Cykoria


to wysokiej jakości produkt, gwarantujący 100% zżelowanie różnego rodzaju galaret. Ze względu na brak dodatków smakowych nadaje się do przygotowania zarówno potraw słonych jak i słodkich np. deserów na zimno, kremów i galaretek owocowych. Zawartość 50g opakowania wystarcza do przygotowania 2l roztworu.
W sprzedaży dostępna jest także żelatyna wieprzowa z przyprawami do mięsa, i ryb.
Dostepne opakowania i cena: 1,60zł do 1,90 zl za 25g i odpowiednio 2,8 za 50g opakowanie żelatyny tradycyjnej oraz 1,7zł za 40g opakowanie żelatyny z przyprawami.
Doskonałą jakość żelatyny wieprzowej marki Cykoria gwarantuje ponad 120 letnia tradycja firmy  oraz ergonomiczne opakowanie, pozwalające na zachowanie świeżości produktu przy wielokrotnym zamykaniu i otwieraniu opakowania.

Kwas cytrynowy marki Cykoria

Produkt potrzebny w każdej kuchni. Wykorzystywany jako dodatek do potraw np. zup i marynat.
20g opakowanie kosztuje 0,39zł

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS