< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Zasmakuj lata z Fiore- wakacyjana akcja promocyjna

Nowości produktowe2010-07-12

Zasmakuj lata z Fiore – pod takim hasłem rozpoczyna się w lipcu letnia kampania konsumencka przygotowana przez markę winną Fiore. W ramach kampanii planowane są działania BTL – konkurs sprzedażowy oraz działania promocyjne w kanałach: nowoczesnym i tradycyjnym. Kampania potrwa od 12 lipca do 3 września.
Podczas wakacyjnej kampanii Zasmakuj lata z Fiore promocją konsumencką objęte zostaną dwa produkty win musujących z sokiem owocowym: Fiore Spumante Mix Strawberry (o smaku truskawkowym) oraz Fiore Spumante Mix Peach (o smaku brzoskwiniowym), w butelkach o pojemności 0,75l. W ramach działań promocyjnych przeprowadzony zostanie konkurs SMS’owy, w którym wygraną jest bon na zakup imprezy turystycznej o wartości 10 000 PLN. Laureaci konkursu mają możliwość zakupu wycieczki na Ibizę lub dowolnej innej wycieczki spośród ofert ok. 40 touroperatorów (biur podróży). Aby móc wziąć udział w konkursie należy kupić jeden z produktów Fiore Spumante Mix, zachować dowód zakupu i wysłać sms na wskazany numer telefonu, w treści wpisując swoje najprzyjemniejsze skojarzenie z latem. Można przesłać dowolną liczbę zgłoszeń, wszystkie muszą być potwierdzone dowodami zakupu. O przyznaniu nagrody zadecyduje powołana przez organizatora komisja, która wybierze najciekawszą i najbardziej kreatywną wypowiedź. Szczegółowe informacje o konkursie będą dostępne na stronie www.poznajzasady.pl.

W ramach działań promocyjnych przeprowadzona zostanie równocześnie akcja promocyjna wspierająca sprzedaż produktów Fiore Spumante Mix w kanale nowoczesnym i tradycyjnym. W kanale tradycyjnym akcją zostaną objęte także sklepy zlokalizowane w miejscowościach wypoczynkowych w górach, nad morzem oraz na Mazurach.
W komunikacji na wszystkich butelkach wina pojawią się zawieszki z informacją o konkursie organizowanym przez markę, a w komunikacji tradycyjnej dodatkowo - plakat. Kampania potrwa dwa miesiące.


Kontakt:
Katarzyna Żółtowska
Kuźnia PR
Tel. 0661 800 300
e-mail: katarzyna.zoltowska@kuzniapr.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS