< WRÓĆ DO Nowości produktowe

IV. Targi VENDING POLAND 2010 -walne zgromadzenie

Nowości produktowe2010-06-11


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych branżą automatów sprzedających na IV. Targi VENDING POLAND 2010, które odbędą się w dniach 30 września – 1 października 2010 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

Targi VENDING POLAND 2010 to jedyne w Polsce i największe w Europie Środkowej biznesowe targi branży automatów sprzedających. Odbywają się co dwa lata, zatem jest to wyjątkowa okazja do zaprezentowania i wypromowania własnej marki na rynku vendingu, przedstawienia oferty produktowej obecnym oraz przyszłym klientom, osobistego spotkania z odbiorcami, nawiązania nowych kontaktów z partnerami handlowymi, zapoznania się z potrzebami i potencjałem rozwoju polskiej branży vendingowej.

Organizowana po raz czwarty impreza zapewnia pełny przegląd produktów związanych z vendingiem. Na targach pojawią się zatem firmy oferujące m.in.: urządzenia vendingowe, części zamienne do automatów, naczynia jednorazowe, wrzutniki, systemy filtracji wody, produkty spożywcze i niespożywcze sprzedawane z automatów, rozwiązania IT do zarządzania urządzeniami vendingowymi. Profil zwiedzających będzie obejmował m.in. obecnie działających oraz potencjalnych operatorów maszyn vendingowych, dystrybutorów maszyn i produktów vendingowych decydentów ds. zakupów w firmach, dyrektorów administracyjnych obiektów publicznych, dyrektorów szkół i wyższych uczelni, menadżerów hoteli, restauracji i innych obiektów gastronomicznych, zakładów zbiorowego żywienia, menedżerów obiektów biurowych oraz stacji benzynowych.


Zainteresowanie branżą automatów sprzedających pozwala sądzić, że tegoroczna edycja będzie największą z dotychczasowych.
Spodziewamy się ponad 50 wystawców.
http://www.psv.org.pl
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Europejskie Stowarzyszenie Vendingu (EVA)
przygotowuje swoje Doroczne Walne Zgromadzenie 2010. Nawiązując do sukcesu ubiegłorocznych warsztatów nt. wizerunku vendingu, EVA zdecydowała się odtworzyć "podwójne wydarzenie" i powiązać obrady Walnego Zgromadzenia EVA z konferencją pt. "Plusy i minusy europejskiego lobbyingu: przemawianie za vendingiem dziś w Brukseli". Dodatkowo, po raz pierwszy, EVA zorganizuje okolicznościowy koktajl w Parlamencie Europejskim, podczas którego będzie można spotkać się z niektórymi posłami do Parlamentu Europejskiego z krajów członkowskich.

To dwudniowe ważne wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 grudnia br. w Brukseli. Walne Zgromadzenie EVA to doskonała okazja do spotkania wielu czołowych graczy na rynku vendingu i wymiany informacji. EVA zaprezentuje również swoje ostatnie działania i osiągnięcia, wraz z dwuletnim biznes-planem. EVA zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Walnym Zgromadzeniu.

EVA zaprasza również do odwiedzin swojej nowej witryny internetowej na: www.vending-europe.eu. 
 
W panelu "Tylko dla członków" na witrynie internetowej Polskiego Stowarzyszenia Vendingu umieszczone zostały kolejne informacje:
 
 
USA: Wymóg publikacji informacji o kaloriach na automatach. Amerykańska agencja rządowa FDA poinformowała, że przygotowuje przepisy zobowiązujące firmy sprzedające artykuły spożywcze, posiadające 20 i więcej lokalizacji, do wywieszania informacji o kaloryczności sprzedawanych napojów i produktów. Rozmiar informacji ma być taki sam, co nazwa produktu lub cena. W praktyce oznacza to, że nowa regulacja dotknie przede wszystkim sieci restauracyjne i operatorów automatów vendingowych. Nowe prawo ma być kolejnym przejawem walki administracji amerykańskiej z otyłością w społeczeństwie. Wg Centrum Kontroli Chorób i Prewencji, 2/3 dorosłych Amerykanów ma nadwagę lub jest otyłych.

Francja: Przetarg publiczny na automaty dla Cannes.  W Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z dnia 31 sierpnia 2010 roku opublikowane zostało ogłoszenie o uruchomieniu przetargu na ustawienie ok. 40 automatów vendingowych w budynkach użyteczności publicznej w Cannes, we Francji.

Europa: Zmiany w VAT. Polski VAT, choć należy do najwyższych w krajach UE, ma rosnąć. Okazuje się, że inne kraje UE też realizują podwyżki stawek VAT.

Obliczanie podatku należnego strukturą zakupów.   Czy Spółka uprawniona jest do obliczania kwoty podatku należnego w drodze podziału sprzedaży towarów w danym okresie rozliczeniowym w proporcjach wynikających z udokumentowanych zakupów z tego okresu, w którym dokonano zakupu, na mocy art. 84 ust. 1 ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług? 
 
Zapraszamy do odwiedzin i lektury. Zapraszamy też do zakładki Stowarzyszenie -> Artykuły o vendingu, gdzie znajduje się sukcesywnie uzupełniany wykaz artykułów prasowych poświęconych branży w Polsce. 
 
 
IV. Targi VENDING POLAND już za miesiąc! Grono wystawców na targach VENDING POLAND powiększyło się w tym tygodniu o następujące firmy: Strefa Ładowania, Aqueduct Investments Intl, Ula oraz Cryovac Sealed Air. Serdecznie witamy.
 
Udział w IV. Targach VENDING POLAND zadeklarowały dotychczas firmy: AG Foods, Aqueduct Investments Intl, Aristea, Baltica-Świnoujście  Fresh & Hot Food Vending, Belweder Group, Bravilor Bonamat, Brita, Caffe del Santo, Coinmax, Comestero, Control Systems, Cryovac Sealed Air, Diamant (Pfeifer & Langen Marketing), Dopla,  Eddex-Vending, Energy Soft, Eprom, Eurocash, Europejskie Stowarzyszenie Vendingu (EVA), FAS International, Fiat Professional,  Flo, H2O Direct, Hello Coffee, Huhtamaki, H Vend Service Kft., Ingenico, Jede, KDWT Impuls (Eurocash Group), Kram, Lavazza, Malongo, Maspex Wadowice, MCX Systems,  Mobilex, Modulo System, Mokate, Nestle Professional, N&W Global Vending, Nova Polska, OPENVEND, PSV, Rheavendors, Satro, Salysol, Strefa Ładowania, Televend, Ula, Vendon, Wincor Nixdorf, XL Energy Marketing.

Zachęcamy i zapraszamy serdecznie do dołączenia do grupy wystawców targów VENDING POLAND.
 
 
Wszystkich chętnych do odwiedzenia Targów VENDING POLAND zapraszamy serdecznie do rejestracji on-line. 
 
Oszczędź czas i 50% ceny biletu!
Zarejestruj się on-line!:
http://www.psv.org.pl/targi/index.php?id=11 
   
Patronatem medialnym IV. Targi VENDING POLAND objęły: internetowy magazyn vendingowy Hostel Vending, Miesięcznik Techniczno - Ekonomiczny Branży Opakowań "Opakowanie", Platforma gastronomiczna Papaja.pl, portal Spożywka.pl, portal Napoje.pl oraz portal z pomysłem Przejdź na Swoje.pl. Nawiązaliśmy również współpracę partnerską z organizatorem targów World Hotel, które odbędą się równolegle do targów VENDING POLAND.
 

Tutaj znajdziesz: Tematy konferencji

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS