< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Mistrzowski duet – Adam Chrząstowski i Kenwood

Nowości produktowe2010-06-11


Znakomity mistrz kuchni Adam Chrząstowski, prowadzący w Krakowie restaurację Ancora, trzykrotnie wyróżnioną rekomendacją przewodnika Michalin (rok 2008, 2009 i 2010)  oraz autor programu „Adam po pracy”, którego cztery serie emitowane były na antenie Kuchni.TV wybrał do codziennej pracy urządzenia kuchenne Kenwood.


Autorska restauracja prowadzona przez Pana Adama jest wyjątkowym miejscem, w którym odległe smaki łączą się w zaskakujące i inspirujące dania, niby znane, ale jednak inne, niepowtarzalne dzięki oryginalnym pomysłom Szefa Kuchni. Potrawy, jak dzieła sztuki, przygotowywane w otwartej kuchni wymagają szczególnych umiejętności i perfekcyjnej organizacji pracy.


Dlatego Mistrz Adam wybrał urządzenia kuchenne Kenwood, do pomocy w przygotowywaniu swoich potraw. Na co dzień korzysta z robota KM020 z kilkoma przystawkami, maszynki do mielenia mięsa MG700 i blendera ręcznego Triblade. Super sprawna i wydajna praca wszystkich sprzętów Kenwood dorównuje ich estetyce i ergonomii, co szczególnie jest ważne przy kuchniach otwartych, niezależnie czy w restauracji czy w domu.


Roboty i blendery Kenwood sprawdzają się doskonale nie tylko w rękach profesjonalistów. Warsztaty kulinarne prowadzone przez Adama Chrząstowskiego cieszą się ogromną popularnością, a ich uczestnicy gotują pod okiem mistrza, korzystając z pomocy właśnie urządzeń marki Kenwood.
Prestiż i uznanie są niekwestionowane, gdy mówimy o współpracy Adama Chrząstowskiego z naszą firmą” – podkreśla Piotr Michałowski Brand Manager Kenwood w Polsce , ale „najważniejsza jest dla nas rosnąca świadomość, jak urządzenia kuchenne Kenwood są praktyczne i przyjazne w użytkowaniu, jak bardzo usprawniają samodzielne przygotowywanie posiłków.”


De'Longhi Polska Sp. z o. o.        
Ursynów Business Park               
ul. Puławska 303                            
02-785 Warszawa                          
Tel. +48 22 549 44 20 i 21         
Fax. +48 22 549 44 22                                          

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS