< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze

"Smak imprezy" - Olgi Smile

Nowości wydawnicze2010-03-29

Niniejszą książkę autorka przekazała z dedykacją i własnoręcznym autografem wylosowanym szczęśliwcom, którzy wypełnili ankietę w czasie trwania I Festiwalu Smaków Włoskich w Poznaniu!

W tej książce znajdziesz przepisy na dobre jedzenie, na zabawę, na relaks i receptę na przygotowanie menu na imprezy. Wszystkie dania można przygotować, zanim przyjdą goście.

Nie stój przy garach, gdy goście za stołem!

Spokojnie zdążysz przygotować się tak jak lubisz, wziąć relaksującą kąpiel, umalować się, uczesać i odpowiednio ubrać, tak aby czuć się świetnie w tym dniu. Według mnie, kobieta organizująca przyjęcie powinna bawić się tak samo dobrze jak goście, a nawet lepiej. W końcu jest u siebie! Minęły już czasy, gdy gospodyni stała przy kuchence, gniotła kartofle, smażyła kotlety. Równocześnie starała się podać wszystkim gościom jeszcze ciepłe jedzenie, a w międzyczasie zmywała talerze. To jakiś koszmar przyjęć w dawnym stylu. Ze mną przyrządzisz wszystkie potrawy wcześniej, potem będziesz już tylko bawić się i jeść. Według tej zasady przygotowałam wszystkie przepisy znajdujące się w tej książce.

Zapraszam

Olga Smile

Tytuł oryginalny: Smak imprezy. Nie stój przy garach, gdy goście za stołem
Wydawnictwo: Bauer - Weltbild Media (KDC)
Liczba stron: 304
Oprawa: twarda

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS