< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze

Konkurs na okładkę książki !!!

Nowości wydawnicze2010-02-11Zapraszamy do Konkursu na okładkę książki „Anglia Kucharska Rzeczywistość”.

Zwycięzca konkursu, wygrywa nie tylko szansę autopromocji poprzez  publikację książki, która bez wątpienia będzie bestsellerem.
Wygrana gwarantuje uczestnictwo w dalszych projektach wydawnictwa "Wszystko dla Kucharzy".
Uczestników prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń do 1 kwietnia (termin może ulec przesunięciu),  na adres e-mail konkurs@wszystkodlakucharzy.com 
Każdy z uczestników po rejestracji otrzyma szczegółową specyfikację konkursu.

Parę słów o książce:
Anglia – Kucharska  Rzeczywistość” będzie esencją doświadczeń Polskich Kucharzy pracujących w angielskich kuchniach. W tym celu zaprosiłem do współautorstwa 9 innych kucharzy, z różnymi doświadczeniami począwszy od zwykłych kuchni, a skończywszy na najwyższym poziomie Michalin Star. Będzie to nasza odpowiedź na zadawane przez wielu kucharzy w Polsce pytanie: „JAKA JEST ANGIELSKA KUCHARSKA RZECZYWISTOŚĆ”.Artur Cichowski

ARTUR CICHOWSKI to pomysłodawca, założyciel elitarnego Polskiego Stowarzyszenia kucharzy i Cukierników w Wielkiej Brytanii, po 4 latach prezesury Prezes Honorowy. Obecnie zajmuje się działalnością wydawniczą.

Szczegółowe informacje na stronie: www.wszystkodlakucharzy.com


 

KOMENTARZE
2010-02-12Artur Cichowski
Dziekuje "papajce" za kolejna wspolprace:-)chcialbym tylko sprostowac , zem obecnie strona www jest w budowie i wiecej informacji na temat plakatu do konkursu kazdy chetny otrzyma zwrotnym emial`em . Beda slowa-klucze, w ktorych wyszczegolniamy rzeczy ,ktore chcielibysmy,zeby ochotnik wzial pod uwage , jest to wazne zeby byla zgodnosc tematu.Tak naprawde przy okazji konkursu chcielibysmy znalezc czlowieka,ktorego zaprosimy do dalszej wspolpracy i w przyszlosci przy kolejnych projektach bedzie swietnie sie z nami rozumial.Zachecam do wziecia udzialu,bo kolejne projekty beda naprawde ciekawe.Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS