< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Tur-Gastro-Hotel Łódź 2005 – konkursy kulinarne i barmańskie

Wydarzyło się2005-11-15
Rekordy: 28 dań w konkursie PJT, 51 dań w kategorii juniorzy!

 


Konkursy kulinarne podczas Tur-Gastro-Hotel  Łódź  2005 .

ABSOLUTNE REKORDY UCZESTNIKÓW
 padły podczas konkursów na targach TUR-GASTRO-HOTEL w Łodzi !!!!!
Gastronomicy i Hotelarze z Ziemi Łódzkiej pobili swój własny rekord  z roku 2003!!!
Na 44 edycje w ciągu  8 lat targów TGH konkursy cieszą się coraz większą popularnością.


28 dań zgłoszono do konkursu Prezentacji Jednego Talerza w kategorii profesjonaliści !!!!
14 drużyn stanęło do walki „na żywo” w konkursie Kulinarna Gala TUR-GASTRO-HOTEL !!!!


Aż się serce raduje , że mamy tak zdolną i kreatywną młodzież ze szkół gastronomiczno-hotelarskich.
51 dań w konkursie Prezentacji Jednego Talerza w kategorii juniorzy !!!!
18 stołów w konkursie Aranżacja Stołu Okolicznościowego !!!

Pracodawco , potrzebujesz kreatywnej załogi  na swoim pokładzie ?
Zapraszamy na targi TUR-GASTRO-HOTEL!

 

Gratulacje  od  organizatorów  dla wszystkich  uczestników startujących w konkursach  podczas targów TUR-GASTRO-HOTEL Łódź 2005.

Tradycyjnie już w czasie trwania targów Tur-Gastro-Hotel Łódź  3-5 listopada odbywało się wiele atrakcyjnych konkursów dla gastronomów, hotelarzy, barmanów.


PREZENTACJA JEDNEGO TALERZA kat. profesjonaliści

 Pierwszy dzień targów- CZWARTEK był dniem konkursów dla profesjonalistów. Najpopularniejszym konkursem targów Tur-Gastro-Hotel jest Prezentacja Jednego Talerza.
Konkurs ten, którego wyłącznym sponsorem jest firma Nestle FoodServices z Warszawy, organizowany jest wspólnie z firmą konsultingową WISD & Partners i pod patronatem Klubu Szefów Kuchni
 i Komisji Gastronomicznej PZH .

 Przedstawiciele restauracji z regionu prezentowali przygotowane przez siebie potrawy, które poddawane były wnikliwej ocenie jury .

Do konkursu przedstawiono 28 dań:

1. Paweł Ryckiewicz– ART Hotel  z Wrocławia
      „   Roladka a’ la Branicki ”.
2. Krzysztof Gołos – Irish  Pub z Łodzi
      „ Śledź po żydowsku”
3.  Krzysztof Gołos   - Irish Pub z Łodzi
     „ Pstrąg w sieci”
4.     Krzysztof Gołos   - Irish Pub z Łodzi
    „ Pasztet z grzybów leśnych”
5. Tomasz Niciak – Irish Pub z Łodzi
     „ Comber jagnięcy w sosie pomarańczowo-goździkowym podany ze smażonymi  pomarańczami w cynamonie”
6. Tomasz Niciak – Irish Pub z Łodzi
     „ Kwiat róży ze schabu jagnięcego”
7. Joanna Szczepaniak  - Restauracja BABEL  z Łodzi
     „ Pierś kaczki wędzona w liściach herbaty z sosem żurawinowym””
8. Michał Marciniak  -  Restauracja „ Dworek” z Łodzi 
    „ Zdrowe bycze ozory w garniturze szparagowym przybrane modrą kapustą”
9.  Małgorzata Pycia -  Restauracja „ POD KOŁEM” z Wojkowic Kościelnych
      „ Jadło grzybiarza”
10. Olaf Smakiewicz -  restauracja HAVANA z Łodzi
      „ Rolada z łososia z sosem malinowym”
11. Olaf Smakiewicz -  restauracja HAVANA z Łodzi
      „Polędwiczki w winie ze smażonym bakłażanem”
12. Michał Fijałkowski -  Restauracja MAZOWIECKA z Łódź
      „ U schyłku jesieni”
13. Kielian Krzysztof i  Grzegorz Szumilas -  Zamek DERSŁAWA „ GOŚCINIEC” z Buska Zdrój
       „ Naleśnik Ponidzia”
14. Kielian Krzysztof i  Grzegorz Szumilas -  Zamek DERSŁAWA „ GOŚCINIEC” z Buska Zdrój
      „ Naleśniki Jasiaka z fasola”
15. Kielian Krzysztof i  Grzegorz Szumilas -  Zamek DERSŁAWA „ GOŚCINIEC” z Buska Zdrój
      „ Królik duszony w sosie śmietanowym”
16. Kielian Krzysztof i  Grzegorz Szumilas -  Zamek DERSŁAWA „ GOŚCINIEC” z Buska Zdrój
     „ Gęś pieczona z zasmażaną kapustą”
17. Kielian Krzysztof i  Grzegorz Szumilas -  Zamek DERSŁAWA „ GOŚCINIEC” z Buska Zdrój
      „ Karkówka Dersława”
      18. Elżbieta Busz -  Zajazd EMILIA  ze Zgierza
            „ Kacze udko na wstążkach”
19. Tomasz Karwat – Zajazd EMILIA ze Zgierza
    „ Pstrąg z rusztu na zielonym sosie” 
20. Katarzyna Jędrzejczak – BIM Gastronomia ze Zgierza
     „ Polędwica z prosięcia faszerowana łososiem na puszystym placku jabłkowo-ziemniaczanym w  sosie szampańskim”
21. Alicja Stopczyk - BIM Gastronomia ze Zgierza
      „ Pampuchy gajowego maruchy z grzankami miodowo-czosnkowymi podawane z dziką kaczką w wiśniówce.
22. Urszula Czyżak - PIOTRKOWSKA Klub z Łodzi – „ Przepiórka pieczona w orzechach podana z miętowym sosem”
23. Urszula Czyżak - PIOTRKOWSKA Klub z Łodzi – „ Roladka z królika z ziołami podana z marynowanym buraczkiem”
24. Małgorzata Wachol i Mieszko Feliniak - Hotel  MARIA z Wałbrzycha – „ Staropolski pasztet w boczkowej koszulce”
25. Ewa Frajkowska i Honorata Skoneczna – Katering PAŁACOWY z Łodzi – „ Filet z kaczki z figami w sosie słodko-kwaśnym’
26. Ewa Frajkowska i Honorata Skoneczna – Katering PAŁACOWY z Łodzi – „Rarytas pałacowy z polędwicy wieprzowej”
27. Ewa Frajkowska i Honorata Skoneczna – Katering PAŁACOWY z Łodzi – „ Rogout z dziczyzny w warzywnym wieńcu”
28. Rafał Grudniewski i Maciej Kwiatkowski – LA MIA DENISE RISTORANTE z Łodzi – „ Szaszłyk z łososia i krewetek”
 
Poziom prezentowany przez uczestników był bardzo wyrównany - wszystkie dania prezentowały się jak zawsze podczas targów TUR-GASTRO-HOTEL wspaniale.


Przepiórka pieczona w orzechach podana z miętowym sosem


1  miejsce zdobyła Urszula Czyżak - PIOTRKOWSKA Klub z Łodzi, która przygotowała
„ Przepiórka pieczona w orzechach podana z miętowym sosem”.

2 miejsce zajął Paweł Ryckiewicz - ART Hotel  z Wrocławia  który  przygotował 
„ Roladka a’ la Branicki”.
 
Dwa 3-cie  miejsca zdobyły :
 Joanna Szczepaniak  - Restauracja BABEL  z Łodzi  która przygotowała 
„ Pierś kaczki wędzona w liściach herbaty z sosem żurawinowym”
oraz
Alicja Stopczyk - BIM Gastronomia ze Zgierza która przygotowała i zaprezentowała
„ Pampuchy gajowego Maruchy z grzankami miodowo-czosnkowymi podawane z dziką kaczką  w    wiśniówce.”


Kulinarna Gala TUR-GASTRO-HOTEL

  Także w CZWARTEK odbył się drugi, prestiżowy konkurs kulinarny - Kulinarna Gala Tur-Gastro-Hotel organizowany wspólnie z firmą konsultingową WISD & Partners i pod patronatem Klubu Szefów Kuchni i Komisji Gastronomicznej PZH.
  Na dwóch specjalnie przygotowanych stanowiskach konkursowych kucharze walczyli o miano mistrza kucharskiego w regionie przygotowując wybraną przez siebie potrawę.
 Temat konkursu  „Fantazje na temat łososia”.

Do konkursu przedstawiono 14 dań :

1. Jolanta Urbańska -  Restauracja Green’ski z Łodzi
          Łosoś po „ PAŃSKU”
2. Katarzyna Tuchowska, Krzysztof Dąbrowski – Restauracja CKS „ MAGELLAN” Wolbórz
   „ SADHU SALMON” z sosem cytrynowym i purre ziołowym
3. Paweł Ryckiewicz z ART Hotelu z Wrocławia i  Marcin Lipski z Qubus Hotelu z Wrocławia
   „ Śródziemnomorskie co nieco…”
4. Michał Marciniak -  Restauracja „Dworek” z Łodzi
     „ Łosoś w burbonie i pomarańczy”
5.  Krzysztof Gołos   - Irish Pub z Łodzi
     „ Roladka z Łososia i Nori”
      6.  Michał Fijałkowski -  Restauracja MAZOWIECKA z Łódź
        „ Łosoś w uwięzi”
7. Rafał Grudniewski -  Restauracja LA MIA DENISE RISTORANTE  z Łodzi
      „ Dzwonki łososia z makaronem nadziewanym szpinakiem z sosem brzoskwiniowym”
8. Tomasz Karwat i  Zbigniew Kociołek  - Zajazd EMILIA ze Zgierza – „ Łosoś na racuszkach z dyni w sosie szamp. - bazyliowym”
9. Krzysztof Kielian i  Rafał Kałat -  Zamek DERSŁAWA „ GOŚCINIEC” z Buska Zdrój
      „ Niespodzianka z łososia”
10. Jacek Rosiński - PIOTRKOWSKA KLUB  z Łodzi – „Łosoś na sosie grapefruitowym”
11. Honorata Skoneczna i Ewa Frajkowska - Katering PAŁACOWY z Łodzi – „Łosoś w cieście serowym w śródziemnomorskim pejzażu”
12. Adam Kuty i Łukasz Maślak – Restauracja GREEN’SKI z Łodzi – „ Rolada z łososia na spaghetti warzywnym z pólksiężycem ziemniaczano-serowym”
13. Małgorzata Wachol i Mieszko Feliniak -  Hotel MARIA z Wałrzycha – „ Trio z łososiem „,                „ Łosoś z kiszoną kapustą  sosem z białego wina i kawioru”
14. Rafał Wronka - Restauracja CALVADO z Piotrkowa Trybunalskiego – „Łosoś w musie wędzonego pstrąga na dwóch sosach”
 
 Oceniając tak wiele różnorodnych dań, Jury nie miało oczywiście łatwego zadania lecz ostatecznie:


1 miejsce zajął- Paweł Ryckiewicz z ART Hotelu z Wrocławia i  Marcin Lipski z Qubus Hotelu z Wrocławia
                  „ Śródziemnomorskie co nieco…”
2 miejsce zdobyli Panowie Tomasz Karwat i  Zbigniew Kociołek  - Zajazd EMILIA ze Zgierza
                 „ Łosoś na racuszkach z dyni w sosie szamp. - bazyliowym”.
3 miejsce- Jacek Rosiński - PIOTRKOWSKA KLUB  z Łodzi
                 „Łosoś na sosie grapefruitowym”.

 Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy, nagrody pieniężne oraz upominki od sponsorów. Sponsorem konkursu były firmy :

 - FAGOR z Warszawy, www.fagor-gastro.pl
 - RM GASTRO z Ustronia, www.rmgastro.pl
 - REINEX ze Szczytnej, www.reinex.pl
 - LIMITO z Sopotu,


BARMAŃSKA GALA TUR-GASTRO-HOTEL

           Tego samego dnia odbył się również  konkurs barmański  czyli BARMAŃSKA GALA
TUR-GASTRO-HOTEL jak i pokazy barmańskie w wykonaniu Barmana, Mistrza Polski 2003 w kategorii  free style. Konkurs ten przeznaczony jest dla młodych barmanów, organizowany  pod patronatem Stowarzyszenia Polskich Barmanów i przy współpracy z firmą Bar i Promocja. Zawodnicy przygotowują cocktaile według opracowanych przez siebie receptur, z wykorzystaniem produktów dostarczonych przez organizatora i sponsorów.

Uczestnicy:

1.  Arkadiusz Świątczak  - Irish Pub z Łodzi
    „ GREEN SPIN”
2. Marek Galas – Pub BACHUS z Zielonej Góry – „ Free mind”
3. Krystian Waganiak -  DŁUGI STÓŁ AGENCJA CATERINGOWO-ARTYSTYCZNA F.W. z  Łodzi
„ SZKOCKIE  LATO”
4. Artur Wojciechowski – DUBLIN PUB z Łodzi– „Bądź Bamboocha”

 Przygotowanie cocktaili połączone z widowiskowymi ewolucjami wzbudziło ogromny aplauz i zainteresowanie publiczności. Jury uznało jednak ,że na:

I miejsce zasługuje -  Artur Wojciechowski – DUBLIN PUB z Łodzi– „Bądź Bamboocha”
II miejsce- Marek Galas – Pub BACHUS z Zielonej Góry – „ Free mind”
III miejsce- Krystian Waganiak -  DŁUGI STÓŁ Agencja Cateringowo-Artystyczna  F.W. z Łodzi
                   „ SZKOCKIE  LATO”


FINAŁ BARMAŃSKA GALA TUR-GASTRO-HOTEL

Konkurs zorganizowany był przez firmę Bar i Promocja prowadzoną przez Damiana Sobczaka pod patronatem Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Zawodnicy przygotowują koktajle według opracowanych przez siebie receptur z wykorzystaniem produktów dostarczonych przez organizatorów i sponsorów BOLS Polska, Tymbark.
Po konkursie eliminacyjnym, w czwartek odbył się  Wielki Finał Barmańskiej Gali TUR-GASTRO-HOTEL. Uczestnicy finału mieli za zadanie przygotować obowiązkowo drinka „screwdriver” używając techniki „working flair” z zachowaniem wszelkich standardów barmańskich oraz koktajl własnego pomysłu.

Do konkursu stanęli:
1. Mariusz Grzesik – Rzeszów – „ Rozkosz”
2. Artur Wojciechowski – DUBLIN PUB  z Łodzi – „ Stawiam na Tolka Banana”
3. Marek Grabowski – PARK PUB z Augustowa – „ Scot”
4. Andrzej Gorzkiewicz – Hotel Orbis PROSNA z Kalisza – „ Poranek”

Uczestnicy prezentowali bardzo wyrównany poziom, jednak ostatecznie


zwyciężył Artur Wojciechowski z Dublin Pubu w Łodzi. Zwycięski drink nosił nazwę „Stawiam na Tolka Banana” .

Skład:  30 ml bols forest fruit 
15 ml bols lychee
10 ml syrop blue curacao
uzupełnienie: 80 ml Tymbark sok pomarańczowy i 20 ml Tymbark sok jabłkowy
dekoracja: melon, wiśnia koktailowa
Pierwsze trzy miejsca premiowane są nagrodami pieniężnymi, pamiątkowymi dyplomami i pucharami oraz produktami od sponsorów.
Zwycięzca konkursu finałowego otrzymał prawo bezpośredniego udziału w najbliższych Mistrzostwach Polski flair, nagrodę pieniężną, oraz olbrzymią butelkę whisky Grant`s.
 
Za recepturę zwycięskiego drinka dziekujemy:
Damianowi Sobczakowi
607 623-337
WWW.promocja.bar.prv.pl

Teraz trzymamy kciuki i życzymy Panu Arturowi  powodzenia w Warszawie na Mistrzostwach Polski.

 
PREZENTACJA JEDNEGO TALERZA kat. Juniorzy


 W piątek odbył się konkurs Prezentacja Jednego Talerza w kategorii szkoły. Młodzież wykazała się bardzo dużą pomysłowością jak i niezwykłymi umiejętnościami, przygotowując konkursowe dania.

 Do konkursu przystąpili:
1. Justyna Szczepaniak – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„Ozorki w sosie karmelowym”.
2. Grzegorz Weiner – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Gołąb faszerowany grzybami i kaszą gryczaną”
4. Andrzej Pełka – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Filet z indyka w sosie borówkowym” 
5. Andrzej Pełka – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
 „ Tatar ze śledzia” 
6. Marta Kupiecka – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„Polędwiczki z grzybami”
7. Jolanta Siedlecka– Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„Jaja faszerowane”
8. Monika Zając– Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Roladki z ogórkiem kiszonym”
9. Agata Kustosik – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Roladki z kapustą”   
10. Katarzyna Smolec – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„Śledziowy  przekładaniec”
11. Sylwia Filipczak – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„Kolorowy mus z kaszy manny”
12. Dariusz Giercarz – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Zapiekana kaszanka”
13. Krzysztof  Ćwikła– Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Tipi naleśnikowe”
14. Aleksandra Kwiatkowska - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Mus z kaszy manny”
15. Joanna Michalec – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Galantyna w ziołach”
16. Michał Koralewski  - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„Rolada wieprzowa z porami”
17.  Katarzyna Pietrzak -  Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Zrazy z kaszy gryczanej i grzybów”
18.  Aneta Jankowska - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Gicz cielęca z warzywami”
19. Anna Dzenajewicz - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Budyń z chleba razowego”
20. Ewa Chuda  - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Legumina z kaszy manny” 
21. Iga Kowalska - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Pasztet wieczorową porą”
22. Agnieszka Jóźwiak -  Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Deser Jagusi”
23. Jolanta Kuśmierz - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Zrazy staropolskie”
24. Jadwiga Brych - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Krokiety z niespodzianką”
25. Marta Pawlak - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Kulebiak”
26. Magdalena Pawłowska - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Kalafior faszerowany”
27. Sylwia Neufeld - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Golonka w jarzynach”
28. Joanna Woszczyk - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Babka staropolska” 
29. Tomasz Lubicki - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Łodzki mazurek”
30. Rafał Wronka – „Młody śledź marynowany na sposób  domowy z sałatką ziemniaczaną i ziołami ogrodowymi”
31. Małgorzata Frontczak - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Roladki z bekonem i grzybami”
32. Aleksandra Woźniak, Dominika Kłos, Dorota Rosa - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych w    Głuchowie „Sójki z kapustą i grzybami”
33. Justyna Zaręba, Justyna Tomaszewska, Ewa Pecyna – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w  Głuchowie „  Kapusta faszerowana z sosem grzybowym”
34. Aneta Trębska, Renata Kubik– Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie
„ Pieróg z kapustą i sosem grzybowym”
35. Ewelina Grzelka, Jolanta Biegun – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie
„ Parowańce drożdżowe z konfiturą z róży”
36. Mariola Skowrońska, Barbara Rosińska, Marlena Kowalczyk– Zespół  Szkół   Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie
„ Polędwiczki wieprzowe zawijane w szynce”
37. Katarzyna Truszkowska, Emilia Bednarek – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie
„ Babeczki z grzybami”
38. Katarzyna Kowalczyk, Barbara Truszkowska – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w  Głuchowie „ Pieczeń cielęca  po magnacku”
39. Katarzyna Sobczyk  – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie
„ Schab w galarecie z nadzieniem chrzanowym”
40. Emilia Balas -  Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin
„ Babeczki z kremem”
41. Bartłomiej Kobus - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin
„ Kotlety A’ la Gołąbki
42. Emilia Balas - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin
„ Naleśniki z tuńczykiem i kukurydzą”
43. Monika Nowak - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin
„ Nadziewana kieszeń schabowa”
44. Damian Jedynak - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin
„ Schab pieczony z ananasami oraz śliwkami suszonymi i morelą „
44. Patrycja Piotrkowska, Adam Tarnas - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z   Brzezin „ Tarty z szalotką i cebulą podawane z sałatą lodową”
45. Ilona Urbańska, Karolina Skibińska - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin „ Placuszki marchewkowe z orzechami”
48. Marta Benka  - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin
„Rożki z warzywami”
49. Karolina Kędziora  - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin
„ Naleśniki ze szparagami i szynką”.
50. Monika Pietraszek, Monika Kolas, Katarzyna Stempniewska - Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin „ Ogórki nadziewane w bułce paryskiej”
51. Monika Pietraszek, Monika Kolas, Katarzyna Stempniewska - Technikum Żywienia i  Gospodarstwa Domowego z Brzezin „ Naleśniki z malinową bitą śmietaną i czekoladą”.


W tej kategorii  1 miejsce zajęła Marta Kupiecka – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4  z Łodzi     „Polędwiczki z grzybami”
Jury  2 miejsce postanowiło przyznać Sylwii Neufeld - Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„ Golonka w jarzynach”.
3 miejsce zajęła Justyna Szczepaniak – Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi
„Ozorki w sosie karmelowym”.

 Wyłącznym sponsorem  konkursu była  firma Nestle FoodServices z Warszawy.

ARANŻACJA STOŁU OKOLICZNOŚCIOWEGO
Drugiego  dnia targów odbywał się również konkurs Aranżacja Stołu Okolicznościowego. W konkursie brali udział profesjonaliści jak i uczniowie szkół gastronomiczno- hotelarskich . Wszyscy  prezentowali swoje umiejętności w zakresie twórczego nakrywania stołów na różne okoliczności.

W ARANŻACJI STOŁU OKOLICZNOŚCIOWEGO w kategorii profesjonaliści  zaprezentowane zostały 4 stoły:
1. Irish Pub z Łodzi – „  Podwieczorek u Babci”,
2. Restauracja LA MIA DENISE RISTORANTE  z Łodzi – „Stół konsolacyjny”
3. Zajazd EMILIA ze Zgierza -  „Stół  STAROPOLSKI”
4. Restauracja BABEL  z Łodzi – Zaręczyny „W kolorze miłości”.

natomiast w ARANŻACJI STOŁU OKOLICZNOŚCIOWEGO juniorzy 18 stołów:

1. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie – „ W podziękowaniu za zbiory”
2. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie – „ Obiad u Królowej Śniegu”
3. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie – „ Pożegnanie lata”
4. Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin – „ Jabłkowe przyjęcie”
5. Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin – „Śniadanie Wielkanocne”
6. Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin – „ Stół  św. Huberta”
7. Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin – „ Stół chiński”
8. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 z Kutna – „ Stół komunijny”
9. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „ Stół weselny”
10. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „ Stół walentynkowy”
11. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „Było minęło...spotkanie po latach”
12. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „Stół jesienny”
13. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „Skarby jesieni”
14. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „Złota rybka”
15. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „Stół kibica”
16. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „Stół dziennikarski”
17. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi –„ Jesienny podwieczorek”
18. Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „Kolacja w stylu japońskim”

Jury przyznało  w konkursie  ARANŻACJA STOŁU  profesjonaliści:


1 miejsce- Restauracja BABEL  z Łodzi – Zaręczyny „W kolorze miłości”
2 miejsce- Zajazd EMILIA ze Zgierza -  „Stół  STAROPOLSKI”
3 miejsce- Irish Pub z Łodzi – „  Podwieczorek u Babci”


ARANŻACJA STOŁU – juniorzy:

1 miejsce- Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych  w Głuchowie – „ W podziękowaniu za zbiory”
2 miejsce- Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Brzezin – „ Jabłkowe przyjęcie”
3 miejsce- Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Łodzi – „Stół kibica”

Sponsorem konkursu była firma : GASTROMER  z Lasowic  Małych.
Do wygrania wśród nagród głównych :

KUCHENKA MIKROFALOWA  oraz POBYT WEEKENDOWY
Fundatorem weekendu był:
Pałac KRASKÓW z Marcinowic

 W sobotę  o godzinie 12.00 odbył się  KONKURS DLA ODWIEDZAJĄCYCH  czyli losowanie nagrody głównej ” MIKROFALÓWKI” ufundowanej przez firmę GASTROMER z Lasowic Małych,


szczęśliwym  zwycięzcą okazała się Pani Jadwiga Oborska  z Restauracji JUBILATKA z Pabianic która również wygrała pobyt  weekendowy ufundowany przez  PAŁAC KRASKÓW z Marcinowic .


Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom .
Szczególne podziękowania za pomoc przy organizacji konkursów składamy na ręce Pani Krystyny Wierzbickiej , prezes Stowarzyszenia  Polskich Kucharzy i Cukierników  Ziemi Łódzkiej.

Na kolejne spotkanie zapraszamy do Karpacza

45 edycji TUR-GASTRO-HOTEL
po raz 3 w Karpaczu  !!!

30 XI - 2 XII  2005
 Hotel SKALNY, ul. Obrońców Pokoju 5
 
 
środa – czwartek  w godz. 10.00 –17.00
piątek w godz. 10.00 –15.00

Wstęp i katalog dla zaproszonych gości – bezpłatne!

KOMENTARZE
2005-11-16Keil Michał
Gratulacje dla ciebie Marcin i kolegi za pierwsze miejsce tak trzymac.Powodzenia w dalszych konkursach.
2005-11-17obywatel
Rysiu gratuluję!!! Pamiętaj życiowa pasja nadaje jemu chrakter i sens...Bez niej bylibyśmy nijacy.Ty ją posiadasz więc pogłębiaj ją.Wierzę w Ciebie.Dalszych sukcesów Tobie i Twoim współtowarzyszom.Tak trzymaj Przyjacielu!!!
2005-11-18fredi
A ja gratuluje wszystkim bo wiem co to znaczy przezyc taki stres podczas konkursu!Jestescie wspaniali!Trzymam za was kciuki!papa buziaczki od slepej kaczki
2006-01-04redło znajomi
Paweł tak trzymaj wszystko co robisz jest najlepsze zyczymy nastepnych nagrod i zwyciestw
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.